• Software Solution Partners

Yazılım Çözümü

İş ihtiyaçlarınızı karşılamak için en iyi çözüm

Panasonic Toughbook ve Toughpad, ürünlerimiz ve servislerimiz üzerinde başarılı bir şekilde test edilip onaylanmış çözümlerin sunulması konusunda engin bilgiye sahip farklı endüstrilerde bulunan Sertifikalı Bağımsız Yazılım Firmaları'ndan (ISVs) oluşan özel bir ağa sahiptir.

 • Sygic

  Sygic, dünya genelindeki 200 milyondan fazla sürücünün güvendiği en gelişmiş navigasyon uygulamasının geliştiricisidir. Filolar için SDK'lı Sygic Professional GPS Navigation ile filo yönetimi, izleme, rota planlama ve optimizasyon çözümlerine yönelik kurumsal düzeyde hazır haritalar sayesinde Sygic, 2000'den fazla filonun güvenini kazanmıştır. Bu filoların faaliyet gösterdiği alanlar arasında ulaştırma, lojistik, posta dağıtım hizmetleri, saha çalışması, otomotiv, altyapı hizmetleri, acil durum ve toplumsal hizmet sektörleri yer almaktadır.
  Çevrimdışı olarak çalışan Sygic Professional GPS Navigation kamyona özgü rota, zaman aralıklarına sahip yolculuk kılavuzu ve Android ve Windows tabanlı uygulamalarla geliştirme için 60'tan fazla API içerir.
   
  Web sitesi bağlantısı >> www.sygic.com/business

  Visit Website
 • Staylinked

  StayLinked, dayanıklı mobil bilgisayarlar için ana bilgisayar makinelerinin modernize edilmesi konusunda uzmandır. StayLinked, 20 yıldan uzun süredir depoculuk, imalat, ulaştırma ve perakende gibi sektörlerde iş açısından kritik ana bilgisayar tabanlı sistemler için birinci sınıf çözümler sunmaktadır. Ana bilgisayar tabanlı sistemler konusunda çok iyi olan Staylinked, mobil cihazların terminal emülasyonu ve oturum yönetimi için yeni bir paradigmanın tanıtımını yaptı.

  Visit Website
 • SOTI

  SOTI, dünya genelinde 16.000'in üzerinde kurumsal müşteri ve yönetilen milyonlarca cihazı barındıran dünyanın en güvenli Kurumsal Mobilite Yönetimi (EMM) çözümleri sağlayıcısıdır. SOTI'nin yenilikçi çözüm ve hizmet portföyü, kuruluşların operasyonlarını gerçek anlamda mobil hale getirmek ve mobilite yatırımlarını optimize etmek için ihtiyaç duyduğu araçları sağlar. 

  Ortak markalı broşürü buradan indirebilirsiniz.

  Visit Website
 • NetMotion

  NetMotion’ın mobil performans yönetimi yazılımı, BT'nin eşsiz bir mobil kullanıcı deneyimi sunabilmesine imkan tanır. Bu yazılım herhangi bir ağ, uygulama veya işletim sisteminde mobil cihazlara gelen/giden tüm trafiğin güvenliğini sağlar.

  Ortak markalı broşürü buradan indirebilirsiniz.

  Visit Website
 • Loqus

  Loqus Fleet Ltd specialises in the provision of end-to-end Transport management systems providing organisations with the necessary tools to help them Plan, Execute and Monitor & Control work orders from initial order taking down to the last mile. Headquartered in Malta, the group employs a passionate team of high calibre software engineers supported by an experienced management team.

  Visit Website