Finans hizmeti sektöründeki zorlukları Toughbook çözüyor

Toughbook ve Toughpad tabletleri, dizüstü bilgisayarları, ikisi bir arada ayrılabilir cihazlar ve elde kullanılan cihazlar finans uzmanları düşünülerek tasarlandı. 

Dayanıklı mobilite

 

Finans sektörü, içerisinde birçok ortamı kapsıyor. Öyle ki hareket halindeyken verimlilikten asla ödün verilmemeli. Küçük, hafif ve monte edilebilir, entegre kulpları, farklı form faktörleri ve rakipsiz sağlamlıkları (bazı modeller 3 metreye kadar düşmeye karşı korumalıdır) ile Toughbook ve Toughpad cihazları sorunsuz hareket olanağı sağlamakla kalmaz, faaliyetlerin kesintisiz olarak gerçekleştirilmesini sağlar. Danışmanlarınızın ve satış ekiplerinizin konumları ve maruz kaldıkları hava koşulları ne olursa olsun. 

 

Güç. Performans. Üretkenlik.

Toughpad tabletler ve elde kullanılan cihazlar tüm ışık koşullarında görüntülenebilen HD, yansıtma yapmayan, çoklu dokunmatik ekranlara sahiptir. Bu nedenle hareket halindeki finans uzmanları için ergonomik olarak idealdir. Dahası, en yeni Intel® işlemciler en karmaşık teknik veya yasal belgeleri bile ele alabilen üstün işlem gücü sağlar. Buna görevlerin otomatikleştirilmesi ve hataların azaltılması için sektöre özel üretkenlik özellikleri eklendiğinde, verimlilikte yeni bir seviyeye ulaşılacağından emin olabilirsiniz. 

Veri koruma

Toughbook ve Toughpad taşınabilir bilgisayar çözümleri; parola yardımcı programları, Trusted Platform Mobile (TPM) ve sabit disk kilidi gibi özelliklerin yanı sıra, Windows Hello oturum açma özelliği (yüz tanıma işlevine sahiptir), FusionPipe kimlik doğrulaması ve NetMotion Wireless güvenli bağlantı yazılımı ile gelir. 

Bağlantıda kalın   

Yerel Seri, LAN, ve VGA/HDMI bağlantı noktaları ile elde edilen üstün kablosuz bağlantı sayesinde uzmanlarınız ister sipariş, veri ve ölçüm alıp analiz yapıyor ya da hareket halindeyken hesap bilgilerine ulaşıyor olsun, önemli bilgilere erişim sağlamayı ve iletişimi sürdürmeyi kesintisiz gerçekleştirebilir. 

İsteğe bağlı aktif kalem ile imza

Cihazlarımız, yasal olarak bağlayıcı ve daha doğru onay delilleri için kızılötesi optik algılama teknolojisi ve 1024 değerine kadar basınç seviyesi ile biyometrik imzaları yakalayan hassas tükenmez kalem özellikleri de sağlar. 

 

İletişime geçin

Size yardımcı olmaya hazır Panasonic ekibiyle iletişime geçerek dayanıklı Toughbook ve Toughpad cihazlarının finans kuruluşunuzun karını artırmasına, kalite ve verimliliği yükseltmesine, satış olanaklarını optimize etmesine ve her yönüyle daha iyi müşteri hizmeti sağlamasına nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin.