• COMPASS

  Navigate AndroidTM with ease

 • COMPASS

  Navigate AndroidTM with ease

  ------------------------------------------

  COMPASS Custom

  COMPASS Air

  COMPASS Manager

  COMPASS for Work

  COMPASS Security

 • COMPASS

  Navigate AndroidTM with ease

  ---------------------------------------

  COMPASS Custom

  COMPASS Air

  COMPASS Manager

  COMPASS for Work

  COMPASS Security

Panasonic COMPASS – Complete Android Services and Security (Tüm Android Hizmetleri ve Güvenliği)

İşletmede Yaşanan Android Sorunlarının Tespiti

Büyümekte olan işletmelerde Android mobil cihazlarının tercih edilmesiyle, artan esneklik, düzenleme seçenekleri ve kullanım maliyetlerinin azaltılmasındaki çekicilik, birçok kuruluşun takdirini kazanmış durumda.  Ancak, Android telefon ve tabletlerini benimseyen ilk işletmeler bu ürünlerin yönetimini ve güvenliğini sağlamak konusunda bazı uzun vadeli zorluklarla karşı karşıya kalıyor.

İşletmelerde, Android telefon ve tabletlerle çalışmanın zorluklarıyla ilgili daha fazla bilgi edinmek adına, buraya tıklayarak tanıtım bilgilerine ulaşabilirsiniz.

İşletmelerde Android Gücünün Kullanılması

Panasonic COMPASS, dayanıklı Panasonic Android tablet ve telefonları işletmenizde güvenli ve etkili bir şekilde kullanıp yönetebilmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi sağlıyor. COMPASS, Panasonic cihazlarının uygulamalar, yönetim ve güvenlik gibi her türlü işi yapabilir olduğu güvencesiyle, Android işletim sistemi tarafından sunulan esnekliğin avantajlarından yararlanabilmeniz doğrultusunda size güvence sunmak üzere tasarlanmıştır. 

   

Bir bakışta: Panasonic COMPASS'ın Beş Temel Yönetim Bileşeni

COMPASS Custom (Düzenleme) 

COMPASS Air

COMPASS Manager (Yönetici) 

Panasonic cihazınızdaki Android işletim sisteminizi iş gereksinimlerinize uyacak şekilde düzenleme fırsatı Güncelleme ve yönetim ihtiyaçlarınız için, Firmware over the air (Şebeke üzerinden güncelleme-FOTA), İleri düzeyde FOTA ve SCOMO (Yazılım Bileşeni Yönetim Nesnesi)  hizmetlerinden oluşur.

Panasonic Donanımı'na uygun Kurumsal Mobilite Yönetimi (EMM) sertifikaları, lisansları ve özelleştirilmiş Mobil Cihaz Yönetimi (MDM) müşterileri. 

 

     
 

COMPASS for Work (İş için) 

COMPASS Security (Güvenlik) 

 
İş için Android'i (AFW) etkin kılar. Bu sayede işletmeler kurumsal ve kişisel verileri ve uygulamaları bir cihazda ayrı ve güvenilir şekilde yönetebilir. Cihaz güvenliğini artırmaya yönelik, Panasonic sertifikalı, üçüncü taraf güvenlik çözümleri.  

Mobil iş gücünüz için uygun Panasonic Android cihazlarını bulmak 

Panasonic Toughpad, İşletmeler için ilk Android cihazını 2011'de piyasaya sundu. Panasonic bugün itibariyle, mobil iş gereksinimleriniz için 4.7, 5.7 ve 10.1 inç ölçülerindeki ekranlara sahip, pazar lideri, dayanıklı Android tablet ve telefonlar sunuyor. İş gereksinimlerinize uygun, doğru Panasonic Android cihazını bulmak için burayı tıklayın.

   

 

*Android, Google Inc'in kayıtlı ticari markasıdır.

Tüm Android Hizmetleri ve Güvenliği