Sağlam Konuşma: Dokunma zamanı

Toughbook'lar müşteri trendlerinden faydalanmak için üretilmiştir

Günümüzün akıllı telefonlarına ya da yeni moda olan tüketici tablet cihazlarına bir bakın, dokunmatik ekranların sonunda her yerde olduğunu göreceksiniz. Sokakta, trende, barda, havaalanında çevrenize bir bakın, cihazlarla etkileşimi dokunarak, sürükleyerek ve ekran üzerinde sıkıştırma hareketleri yaparak gerçekleştirdiğimiz bir noktaya geldiğimizi göreceksiniz, bu sadece iyi çalışan bir etkileşim değildir aynı zamanda doğal hissettirir. Bunun da ötesinde, gündelik kullanıcılar sürekli İnternet bağlantısı ve GPS kullanan uygulamalar fikrine alışmaktadır, bu sayede nerede olduklarını ve gerekli bilgileri web üzerinden nasıl elde edebileceklerini bilmektedirler. Aslında tüketiciler bu tür işlevsellikleri talep etmektedir.

Bu Toughbook'ta bizim için sürpriz değil. Netice olarak, mobil çalışanların ihtiyaçlarını dikkate alarak başarılı bir marka yarattık. Tablet PC’lerimizde ve CF-19 ve CF-30 Toughbook'larımızdaki dokunmatik ekranlar yıllardır mevcut. 3G bağlantısını erken keşfettik ve şimdi sunuyoruz, Qualcomm’un Gobi 2000 çip seti üzerinden tüm Toughbook serisinde GPS uydu izleme mevcut. Yakında çıkacak olan Toughbook CF-C1 dayanıklı ultra-taşınabilir seri multi-touch özelliğine ve kullanıcı dostu Windows 7'ye sahip olacak, bu sayede sadece dokunarak kontrol edebileceğiniz çok kolay bir bilgisayar olacak.

Bizi heyecanlandıran müşterilerimizin ve yazılım iş ortaklarımızın bu teknolojiyi nasıl kullanacağını görmektir, böylelikle tüketici pazarını sarsan devrim profesyonel dünyaya taşınacaktır. Son kullanıcıların Google Maps üzerinde yollarını bulmak için kullandıkları sıkıştırma ve fiske hareketleri coğrafi bilgi yazılımı veya sesli mühendislik uygulamalarında yerini bulacak mı? Teknisyenler planlar ve çizimler üzerinde kaydırma hareketi yerine fiske ve sürükleme hareketlerini kullanmaya başlayacaklar mı? Daima bağlantı halinde, GPS-etkin Toughbook'ları CF-31 veya CF-C1 gibi yeni modellerimizde yer alacak gelişmiş performansla birleştirdiğinizde, uygulamaların veriyi sadece yakalamak ve kaydetmekle kalmayıp kullanıcılarına doğru veriyi ulaştırmak için daha iyi donanımlara da sahip olacağını düşünmek yanlış olmayacaktır.

Tüketici teknolojisindeki yenilikler kaçınılmaz şekilde BT profesyonellerine yayılmıştır, Panasonic bu noktada açık bir avantaja sahiptir. Dünyanın en büyük tüketici elektroniği üreticilerinden biti olarak işimiz en yeni teknolojilerin farkında olmaktır. Endüstri lideri sağlamlaştırma ve güvenilirlik Toughbook serisinin çekirdeğini oluşturmaya devam ederken, gelecekte yenilikçi olmaktan korkmayacağımıza emin olabilirsiniz. Size ve işletmenize yardımcı oluyorsa, ihtiyacınız olan teknolojiyi size sağlarız.