Sağlık sektörünün sorunlarını Toughbook çözüyor

Toughbook ve Toughpad tabletleri, dizüstü bilgisayarları, ikisi bir arada ayrılabilir cihazlar ve elde kullanılan cihazlar sağlık sektörü çalışanlarınız düşünülerek tasarlandı.

Hasta kayıtlarına hasta başında erişin

Personelinize gün içerisinde herhangi bir konumda hasta kayıtlarına erişim imkanı sağladığınızda, hastaları ile daha fazla vakit geçirebilir ve daha iyi bakım sağlayabilirler. Toughbook ve Toughpad 4G LTE seçenekleri, gelişmiş anten teknolojisi ve gelişmiş veri koruma özellikleri sayesinde benzersiz bağlantı olanağı sağlıyor.

 

 

 

Hareket halinde birden çok görev  

İlaç dağıtımı ve yaşam bulgularının toplanması gibi görevlerin otomasyona bağlanması sağlık personelinin üretkenliğini artırır ve hataları azaltır. Örneğin, Panasonic Toughbook CF-XZ6 ikisi bir arada ayrılabilir form faktörü ve entegre kablosuz bağlantı ile sağlık sektörü için benzersiz tasarım özelliklerine sahiptir.

Sonuç olarak, sağlık profesyonelleri için 21. yüzyıla ait hafif ve mobil 'medikal kit' ortaya çıkmış olur.

 

Doğru izleme ve ölçüm

Sağlık profesyonelleriniz, entegre Intel RealSense 3D kameralarla yaraların, basınç ülserlerinin ve yanıkların iyileşme sürecini doğru şekilde ölçüp izleyebilir. Bu şekilde danışmanların en uzaktaki hastaları bile izleyebilmesini sağlar ve kendilerine danışılma ihtiyacını azaltır.

 

Dayanıklı mobilite 

Sağlık sektörü, içerisinde birçok ortamı kapsıyor. Öyle ki hareket halindeyken verimlilikten asla ödün verilmemeli. Küçük, hafif ve monte edilebilir, entegre kulpları ve ikisi bir arada ayrılabilir tasarımları ve rakipsiz sağlamlıkları (bazı modeller 3 metreye kadar düşmeye karşı korumalıdır) ile Toughbook ve Toughpad cihazları sorunsuz hareket olanağı sağlamakla kalmaz, sürekli performans sunar. Her türlü hava koşulunda, hem de hasta nerede olursa olsun. 

 
 

Veri koruma

Toughbook ve Toughpad taşınabilir bilgisayar çözümleri; parola yardımcı programları, Trusted Platform Mobile (TPM) ve sabit disk kilidi gibi özelliklerin yanı sıra, Windows Hello oturum açma özelliği, FusionPipe kimlik doğrulaması ve NetMotion Wireless güvenli bağlantı yazılımı ile gelir. 

Sınırsız sağlık hizmeti 

Toughbook ve Toughpad cihazlar 28 saate varan pil ömrü ve çalışırken değiştirilebilen pil seçenekleri ile birden çok sağlık sektörü çalışanları tarafından birden fazla vardiya veya birden çok uzun yolculukta sürekli kullanılabilir.  

 

 

 

İletişime geçin

Size yardımcı olmaya hazır Panasonic ekibiyle iletişime geçerek dayanıklı Toughbook ve Toughpad cihazların sağlık kuruluşunuzun maliyetleri düşürmesine, verimliliği artırmasına, daha iyi müşteri hizmeti sağlamanıza ve nihayetinde daha fazla hayat kurtarmanıza nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin.