Kurumsal Mobil Çözümler Sektör Raporları

Günümüzün ticari dünyasında IT'ye dair bir anlayış oluşturmak için tanınmış kuruluşlarla ve sektör uzmanları ile işbirliği içerisinde çalışmalar yürütüyoruz. Yaptığımız araştırmalar, doğrudan müşteri ilişkilerine ve derinlemesine pazar analizine dayanmakta olup bilgi teknolojileri alanında satın alma kararları verirken sizler için ideal bir bilgi kaynağıdır.
Tüm rapor ve araştırmalarımızı aşağıda bulabilirsiniz.

 • Sürdürülebilir Mobil Cihaz Stratejilerinin İşletmelere Sağladığı Önemli Faydalar, 2017

  Sürdürülebilir mobil cihaz stratejisini uygulamak için hala beklemede olan işletmeler, yıllık mobil cihaz bütçelerinin ortalama %30'u gibi kayda değer bir tasarrufu kaçırıyorlar. Bu tasarruflar temel olarak dizüstü bilgisayarların, hibrit cihazların, tabletlerin ve el bilgisayarlarının ortalama ömrünü iki yıla kadar uzatmasından kaynaklanır.

 • Makinelerin yükselişi. 2015

  Tabletlerin mobil çalışma biçimini değiştirme vaadine rağmen, en son araştırmalarımız dizüstü bilgisayarların halen Avrupa mobil iş gücü için tercih edilen bir seçenek olduğunu gösteriyor. Tablet cihazlar, son dönemde şüphesiz önemli bir pazar payı elde etti ve form faktörüyle bazı iş yapış şekilleri için kesinlikle ideal seçim durumunda.

 • VDC Whitepaper: Realising the Gift of Time. 2014

  Considering deploying tablets to your mobile workforce? Then don’t miss the latest essential findings from analyst group VDC Research, exclusively available from Panasonic Toughbook.

 • TBR Tablet Whitepaper 2014

  The top three purchase drivers: See why rugged tablets like Panasonic Toughpad are leading the way in the IT industry

 • Secret Saboteur Whitepaper 2013

  So are you among the ranks of ‘secret saboteurs’? Find out just how deeply passions run – and why ‘bring your device' may not be the best option for businesses and organisations looking to deploy mobile IT throughout their workforces - in our free industry whitepaper 

 • Tablet Troubles Whitepaper 2013

  Recent research has shown that British businesses are paying a high price for the introduction of consumer tablet PCs into the workplace, with 47% of users experiencing tablet failures in the past two years. So what’s causing such difficulties? And what’s the solution to this costly problem?

 • Tabletlerle Türbülans?

  İlk nesil Elektronik Uçuş Çantalarının (EFB) havacılık endüstrisine tanıtılması başlangıçta birçok fayda sağlamıştı fakat görüyoruz ki havayolları artık EFB çözümlerinin tam merkezine tüketici veya uzman olmayan kişilere yönelik tabletlerin yerleştirilmesinin arz ettiği riskleri fark etmeye başlamış.

 • Tabletler ve Avrupa'da Üretkenlik Devrimi

  Okumakta olduğunuz bu rapor Panasonic adına konunun uzmanları tarafından hazırlanmıştır. 50 ve üzeri çalışan sayısına sahip şirketlerlerdeki tablet alıcıları arasında gerçekleştirilen bu araştırma 9 ülkeyi kapsayan nicel detaylar sunmaktadır. Kapsam dahilindeki ülkeler İngiltere, Almanya, Fransa, Benelüks, İtalya, İspanya, Rusya, Türkiye ve Polonya'dır.