Kurumsal Mobil Çözümler Sektör Raporları

Günümüzün ticari dünyasında IT'ye dair bir anlayış oluşturmak için tanınmış kuruluşlarla ve sektör uzmanları ile işbirliği içerisinde çalışmalar yürütüyoruz. Yaptığımız araştırmalar, doğrudan müşteri ilişkilerine ve derinlemesine pazar analizine dayanmakta olup bilgi teknolojileri alanında satın alma kararları verirken sizler için ideal bir bilgi kaynağıdır.
Tüm rapor ve araştırmalarımızı aşağıda bulabilirsiniz.

 • Geleceğin teknolojileri, mobil iş gücü ve cihazlari üzerindeki etkisi

  Çok çeşitli ve birbirinden heyecan verici geleceğin teknolojileri yakından izleniyor olsa da, bu araştırmanın sonucunda işletmelerin, mobil iş gücü ile ilgili Büyük Veri, Nesnelerin İnterneti ve Sensör teknolojisinin yararlarını benimsemeye ve bunlardan yararlanmaya çalıştıklarına dair net kanıtlar elde edilmiştir.

 • Sürdürülebilir Mobil Cihaz Stratejilerinin İşletmelere Sağladığı Önemli Faydalar, 2017

  Sürdürülebilir mobil cihaz stratejisini uygulamak için hala beklemede olan işletmeler, yıllık mobil cihaz bütçelerinin ortalama %30'u gibi kayda değer bir tasarrufu kaçırıyorlar. Bu tasarruflar temel olarak dizüstü bilgisayarların, hibrit cihazların, tabletlerin ve el bilgisayarlarının ortalama ömrünü iki yıla kadar uzatmasından kaynaklanır.

 • Rugged Confusion, 2018

  Panasonic’in talebi üzerine Opinion Matters tarafından gerçekleştirilen bu bağımsız araştırma, kurumsal cihaz ve tüketici cihazları üreticilerinin kullandığı dilin piyasanın kafasını karıştırdığını göstermektedir.

 • To dock or not to dock: The business benefits of vehicle-mounted tablets and notebooks

  You wouldn’t give your office-based workforce a computer and then not provide them with a desk to sit at. So why give a mobile worker a productivity transforming tool and not give them somewhere secure to house and use it effectively on the road?

 • Güven meselesi. Dayanıklı mobil bilgi işlem sağlayıcıları için müşteri memnuniyeti anketi, 2018

  Kuruluşların mobil bilgi işlem çözümleri için doğru sağlayıcıyı seçebilmesi iş açısından kritik bir karardır. Bu doğrultuda ürünün yaşam döngüsü boyunca her aşamada doğru tavsiye ve destek sunabilecek bir çözüm sağlayıcının seçilmesi gerekir.

 • Makinelerin yükselişi. 2015

  Tabletlerin mobil çalışma biçimini değiştirme vaadine rağmen, en son araştırmalarımız dizüstü bilgisayarların halen Avrupa mobil iş gücü için tercih edilen bir seçenek olduğunu gösteriyor. Tablet cihazlar, son dönemde şüphesiz önemli bir pazar payı elde etti ve form faktörüyle bazı iş yapış şekilleri için kesinlikle ideal seçim durumunda.

 • Tabletlerle Türbülans?

  İlk nesil Elektronik Uçuş Çantalarının (EFB) havacılık endüstrisine tanıtılması başlangıçta birçok fayda sağlamıştı fakat görüyoruz ki havayolları artık EFB çözümlerinin tam merkezine tüketici veya uzman olmayan kişilere yönelik tabletlerin yerleştirilmesinin arz ettiği riskleri fark etmeye başlamış.

 • Tabletler ve Avrupa'da Üretkenlik Devrimi

  Okumakta olduğunuz bu rapor Panasonic adına konunun uzmanları tarafından hazırlanmıştır. 50 ve üzeri çalışan sayısına sahip şirketlerlerdeki tablet alıcıları arasında gerçekleştirilen bu araştırma 9 ülkeyi kapsayan nicel detaylar sunmaktadır. Kapsam dahilindeki ülkeler İngiltere, Almanya, Fransa, Benelüks, İtalya, İspanya, Rusya, Türkiye ve Polonya'dır.