Sektördeki Zorluklar

Kamu sektörünün zor taleplerini karşılama

Saha personelinizin verimlilik ve etkinliğinin önündeki ana engeller nelerdir? Onların bunu aşmasında Toughbook size nasıl yardımcı olabilir?

Sunmamız gereken çözümleri keşfetmek için aşağıdaki seçeneklerin üstüne tıklayın…

Birden fazla tedarikçi ve fonksiyon arasında kamuya yönelik hizmetleri yönetme ihtiyacı
Evet, işte benim zorluğum

Servislerin ve tedarikçilerin etkin şekilde yönetilmesi kamu sektöründeki organizasyonlar için önemli bir zorluktur. Veri ve uygulamalar farklı konumlarda tutulur, farklı tedarikçilerle temas noktasında eksiksiz bilgi edinmek kolay değildir ve bütünleşik planların, bilgilerin sürekli şekilde paylaşılması zordur.

Bununla birlikte Toughbook'lar ile bu zorluklar ortadan kalkar. Saha temsilciniz nerede olursa olsun, dünya standartlarında bağlanabilirlik ile, çok sayıda veri ve sistemlere erişim sağlanabilir. Zorlu durumlara karşı benzersiz dayanıklılık ve direnç, temas olan her yerde veri ve planların paylaşılabileceği anlamına gelir. Son olarak GPS, saha kameraları, HSPA ve uygulamaya özgü modüller gibi işlevsellikler Toughbook'un genellikle birden fazla cihaza gereksinim duyulan çok çeşitli görevleri yerine getirebileceğini gösterir.

Daha fazlasını bilmek istiyor musunuz? Hemen bir Toughbook uzmanı ile görüşün.

Sahada veri ve uygulamalara dijital olarak erişebilme ve değiştirebilme imkanı
Evet, işte benim zorluğum

Toughbook'lar diğer teknolojilerin durduğu yerlerde çalışır. Artık saha personeliniz sahada nerede olurlarsa olsunlar ihtiyaç duydukları verilere dijital ve tamamen değiştirilebilir formatta erişebilirler. Ekran boyutlarının ve form faktörlerin çeşitliliği, sahadaki kamu sektörü çalışması taleplerine cevap verebilmeyi sağlarken, sahip oldukları işlem gücü en karmaşık teknik dokümanlarla bile başa çıkabilmelerini sağlar.

Daha fazlasını bilmek istiyor musunuz? Hemen bir Toughbook uzmanı ile görüşün.

En zor koşullarda bile müşterilere dijital bilgi sağlanması
Evet, işte benim zorluğum

Mühendislik endüstrisindeki müşteriler, hatasız güvenilir bilgiler ve soruları için cevaplar isterler. Bir saha çalışanı temasa geçmeye çalışırken hatta merkezi ofisi ziyaret ederken kesinlikle beklemek istemezler. Toughbook'lar bu sorunun üstesinden gelir.

Bağlanabilirlikleri ve dayanıklılıkları bilginin her durumda ve gerçek zamanlı olarak sağlanmasına izin verir. Daha fazla müşteri memnuniyeti ve daha karlı projeler sağlar.

Daha fazlasını bilmek istiyor musunuz? Hemen bir Toughbook uzmanı ile görüşün.