İnşaat

İnşaat işlerinin işleyişini değiştirme

İnşaat endüstrisi ve zor şartlar, ortamlar birbirinden ayrılmayacak şekilde bağlıdır. Bir çok iş fonksiyonunun – mühendisler, teknisyenler, mimarlar ve diğerleri – yanında, bu zor çalışma ortamlarında verilere, çizimlere ve dokümantasyonlara erişim için gerçek bir ihtiyaç vardır.

Bu, Intel® Core™ i5 vPro™ processor ile donatılmış Toughbook'ların devreye girdiği noktadır.

Dünya standartlarındaki bağlantı özellikleri, performansı, portatifliği ve rakipsiz dayanıklılığı ile sektörünüzdeki profesyonellerin sahada daha önce sahip olmadıkları imkanlara kavuşmasını sağlamaktadır. Kağıt işleri artık gereksiz hale geliyor. Hava koşulları – yağmur veya kar ya da parlak güneş ışığı – ilerlemeyi durdurmaz veya gereksiz arızalara yol açmaz. Birden çok cihaz için ihtiyaç artık geçerli değildir.

Oldukça basit, Toughbook'lar inşaat işletmelerinin daha üretken, daha verimli ve hiç olmadığı kadar karlı olmasına yardımcı olmaktadır.

Size şimdi Toughbook'ların sizinle nasıl çalışabileceğini göstermek istiyoruz.

Sizinkine benzeyen başka organizasyonlarda nasıl yardımcı olduklarını. Karşılaştığınız ana zorlukları aşmanızda size nasıl yardımcı olabileceklerini.

¹ Ulusal bağımsız üçüncü parti laboratuvarları tarafından IEC 60529 Bölüm 13.4, 13.6.2, 14.2.5 ve 14.3 şartlarına göre test edilmiştir.