Toughbook Avrupa Pazarını domine ediyor

Toughbook seçerseniz yalnız kalmaktan uzak olursunuz

VDC Research Group analistlerinden gelen yeni rakamlar Toughbook'un Avrupa dayanıklı bilgisayar pazarının lider markası olduğunu göstermektedir.

Notebook, dönüştürülebilirler, tablet ve araca monte PC'ler dahil Büyük Form Dayanıklı Bilgisayar pazarında Panasonic satılan ürünlerin %47,1'ini satmıştır. Daha spesifik dayanıklı notebook pazarında Toughbook %72,9 pazar payıyla açık ara liderdir.

Zor dönemlerde bile Toughbook markasının değerleri güçlü duruş sergilemiştir. David Keith, VDC Mobil ve Kablosuz Uygulama Direktörü, “Dayanıklı mobil bilgiişlem çözümlerinin temelleri – iş gücünün üretkenliğini görev açısından kritik mobil uygulamalarla geliştirme – pazarın 2010 da hareketlenmesi beklendiğinden kuvvetli kalma”; Panasonic “bundan faydalanmak açısından iyi oturmuş olduğundan.” bunu bir fırsat olarak görüyor  Neticede başarımızı müşterilerimize borçluyuz. “Toughbook bilgisayarlar şirketlerin en önde çalışan personeline güvenli ve güvenilir veri ve uygulama erişimi vermesini sağlıyor, çoğu zaman kağıt ve kalemin yerini alıyor, çalışma şekillerini toptan değiştiriyor ve üretkenliklerini inanılmaz şekilde artırıyor.” diyor Toughbook Pazarlama Direktörü, Stephen Yeo.  Toughbook zor şartlarda gelişebiliyorsa bunun sebebi şirketlere aynısını yapmasında yardımcı olmamızdır.