• Security Solutions

2012’deki güvenlik çözümleri – şimdiye kadar olan hikaye

2012’ yılının ikinci çeyreğinin sonuna ve ticaretin ilk yarısının sonuna yaklaşırken iş hacmimizin yıldan yıla güçlü bir büyüme gösterdiğini sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum. Zorlu bir ticaret dönemi ve işletmemizde önemli değişikliklerin meydana geldiği bu süre içinde ekibimizin yorulmak bilmeden gösterdiği çabalardan son derece gurur duyuyorum.

Ortaklarımızdan birçoğu çevrimiçi bir Müşterinin Sesi anketine katıldı ve ankette ürün portföyümüz ve müşterilerimize sunduğumuz mevcut hizmet seviyeleri hakkında dürüst ve güncel bir geri besleme elde etmek için gereken tüm çabayı gösterdik. Ayrıca, bu girişime katılmak için zaman ayıran herkese tek tek teşekkür etmek istiyorum.

Gelecek günlerde anketin bulgularını analiz etmek için bir görev kuvveti atanacak, fakat geri besleme için beklerken sizi dünya standartlarında ürünler ve hizmetler sunmaya devam etmek için gerekli zaman, kaynak ve finansman yatırımına devam edeceğimiz konusunda temin edebilir.

1 Ekim’de üçüncü üç aylık dönem başlayacak ve başlıca işletme çıktılarımız açısından odak noktamızda bir değişiklik olacak. Bu noktada, işletmemizi geliştirmeye devam etmeye ve hızla değişen bir iş ortamında hızlı bir şekilde adapte olma ve yanıt verme kabiliyetimizi korumaya devam edeceğiz. Kritik önem taşıyan alanlardan biri de ürünlerimizi daha maliyet etkili ve verimli bir şekilde üretebilmemiz, stoklayabilmemiz ve teslim edebilmemiz için ortaklarımızın ihtiyaçlarını daha iyi anlamamızı sağlamak için her ortağımızla daha yakın bir iş ilişkisi içinde çalışmamız gerektiğidir.

Üçüncü üç aylık dönemde ayrıca pazardaki pozisyonumuzu geliştirmeye ve güçlendirmeye devam edebilmemiz için ekip toplanacak ve 2013 iş planlarını ve iş ile ilgili ihtiyaçlarımızı tartışacaktır. Üçüncü üç aylık dönemde portföyümüzü güçlendirecek ve sürekli ve gelecekteki başarımızda anahtar bir faktör olacak yeni ürünleri tanıtacağımızdan eminim. Bir dizi son kullanıcı ve ortaklık etkinliklerine katılacak ve sizinle gelecek aylarda odaklandığımız anahtar alanlar hakkında daha fazla bilgi paylaşacağız.

Son olarak, festival sezonu koşuşturmasında hepinize başarılar dilemek istiyorum ve size işletmemize sağladığınız sürekli destek ve katkı için bir kez daha teşekkür etmek istiyorum.

En iyi dileklerimle,

Ian Compton
, Güvenlik Çözümleri Başkanı, İngiltere ve İrlanda