• iPro Extreme CCTV platform by Panasonic security camera system
  • Panasonic Security Elite Range
  • Secure Communications, Hacking Protection
  • Panasonic ClearSight Coating
  • Panasonic IP Video Intercom System
  • Security Solutions

    IP Network Cameras Aero PTZ Network Video Recorders Security Technology Video Intercom Elite Security Products

Yeni Ne Var

BARİ, AVRUPA AKILLI ŞEHİR KONUMUNU HEDEFLEYEN PANASONIC 4K CCTV'Yİ SEÇTİ

Puglia'nın başkenti, güvenliğin yanı sıra izlemeyi de entegre eden ve 200'den fazla Panasonic Gerçek 4K WV-SPV781L video kameradan oluşan geleceğe şimdiden hazır ve gelişmiş bir sistem kurdu.

Panasonic, sahil operasyonları için ekstrem güvenlik kameralarının ürün yelpazesini genişletiyor

Panasonic denizde, limanlarda, iskelelerde ve köprülerde kullanım için tasarlanan, tuzlu hava korozyonuna dayanıklı kasalara sahip iki adet H.265 kameranın piyasaya sürülmesiyle ekstrem gözetim kameralarının ürün yelpazesini genişletti.

Yüz eşleştirme NIST'ten pekiyi not aldı

Panasonic’in Yüz Eşleştirme teknolojisi ikinci yıl üst üste ABD Ulusal Standartlar ve Teknoloji Enstitüsü tarafından ölçüm testlerinde yüksek notlar aldı.

Panasonic, siber güvenli CCTV ürün serisini tanıtıyor

Panasonic, siber güvenli CCTV serisini duyuruyor. Panasonic, bu hafta IFSEC etkinliğinde yeni uçtan uca, siber güvenli CCTV sistemini tanıtacak...

Panasonic, IFSEC'te yeni bir rota çiziyor

Panasonic Business, Avrupa güvenlik departmanı için IFSEC 2017'de yeni bir rota çizerek sektörden CCTV'nin algılanma ve tedarik edilme yaklaşımını değiştirmesini istiyor. 

Panasonic IP tabanlı videolu interkom sistemini duyurdu

Panasonic, farklı bina sistemleri arasındaki artan entegrasyon ihtiyacını karşılamak amacıyla yeni bir full IP videolu interkom sistemiyle hizmetinizde.

40x zoom dome kamera ile şehir güvenliği kolaylaşıyor

Panasonic’in güvenlik kamerası serisinin son üyesi, işlerlikte büyük bir gelişmenin yanı sıra CCTV şehir gözetleme sistemleri için depolama ve bakım maliyetlerinde de ciddi düşüşler sağlıyor.

Panasonic elit CCTV serisinin tanıtımını gerçekleştirdi

Panasonic elit CCTV serisinin tanıtımını gerçekleştirdi. Panasonic, en iyi kamera teknolojisini sahneye koyan elit güvenlik ürünleri serisinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Panasonic, dayanıklı kapalı devre televizyonlarda (CCTV) yeni bir standart başlatıyor

Panasonic, en sert hava koşulları ve iş açısından kritik öneme sahip uygulamalar için tasarladığı dayanıklı yeni PTZ güvenlik kamerasını duyurdu. 

Panasonic, çok düşük bant genişliğine sahip kamera platformu ile H.265'in ötesine geçiyor

Panasonic, Security Essen 2016'da Full HD çözünürlüğü şirketin en yeni yazılımıyla birleştiren, depolama ve ağ bant genişliğini H.265'in ötesinde yüzde 80'e kadar düşürebilen yeni bir ağ kamerası serisini tanıttı.

Panasonic insansız hava aracı bulma teknolojisi geliştiriyor

Panasonic Business, insansız hava aracı (İHA) kazalarını ve terörizm tehdidini azaltmak için insansız hava aracı bulma teknolojisini geliştiriyor. 

Panasonic 4K kamera izleme maliyetlerini yarı yarıya azaltıyor

Panasonic bugün (11 Mayıs) Londra Kalesi'nde düzenlenen bir sektör etkinliğinde 4K güvenlik kamerasını görücüye çıkardı. Şirkete göre bu kamera daha düşük maliyetle daha büyük bir kapsama alanı sağlayacak.

Panasonic IFSEC 2016'da maliyetleri azaltan güvenlik özelliklerini tanıtıyor

Panasonic Business, IFSEC 2016'da güvenlik sistemlerinin toplam maliyetini azaltan akıllı teknolojilerinden bazılarını tanıtacak ve sektörün CCTV satın alımı üzerine yeniden düşünmesini isteyecek.

Panasonic IFSEC 2016’da dayanıklılığını sergiliyor

Panasonic Business, en sert hava koşullarına dayanabilen ve kritik öneme sahip uygulamalarda kullanılmak için tasarlanmış, endüstrinin en dayanıklı PTZ güvenlik kamerasını IFSEC 2016’da tanıtacak.  

Panasonic taşımacılığa yönelik mobil ağ kamerasını piyasaya sunuyor

Panasonic taşımacılığa yönelik mobil ağ kamerasını piyasaya sunuyor. Panasonic, araçlar için izleme amacıyla tasarlanan iki sağlam mobil ağ kamerasını piyasaya sundu...

Panasonic'in insan maskeleme çözümüyle gizliliğiniz güvence altında

Panasonic, hem kamera serisi dahilinde hem de PC tabanlı yazılımın bir parçası olarak insan maskeleme çözümünü piyasaya sundu. Bu çözüm kullanıcılara birey gizliliğini koruyarak binalarını izlemeye devam etme olanağı sunuyor.

Koaksiyel dönüştürücü ile IP'ye kolay geçiş

Panasonic, entegratörlerin koaksiyel LAN kablolu mevcut altyapıyı kullanarak analog kamera sistemlerini ağ kameralarıyla değiştirmesini sağlayan koaksiyel dönüştürücüyü piyasaya sundu.

PANASONIC YÜKSEK KALİTELİ ÖZELLİKLERE SAHİP BULLET KAMERALARI SATIŞA SUNUYOR

PANASONIC YÜKSEK KALİTELİ ÖZELLİKLERLE DONATILMIŞ BULLET KAMERALARI TANITIYOR. Panasonic, küçük ve orta büyüklükteki işletmeleri hedefleyen ve en uygun...

Panasonic kablosuz interkom sistemi için ödül başarısı

Panasonic'in VL-SWD501EX/UEX kablosuz video sistemleri ve VL-WD812EX kablosuz sensör kamerası 19uncu DECT Dünya Ödülleri'nde Yenilik Ödülü'nü kazandı.

Panasonic Partner Portalı IFSEC '15'te tanıtıldı

Panasonic’in  IFSEC 2015'te tanıttığı yeni B2B Partner Portalı güvenlik ürünü distribütörleri ve satıcılarının müşteri bilgilerine kolayca ulaşmasını ve yeni işletme kaydı yapmasını sağlıyor.

Security Solutions Referanslarımız

Panasonic'’in Security Solutionsnin tüm sektörde nasıl kullanıldığını görün.

Destek

Panasonic'te, servisin tatminkar bir kullanıcı deneyimi için son derece önemli olduğuna inanıyoruz. Bu’nedenle, teknolojimiz satış öncesi ve sonrası uzman servisle desteklenir.