• WV-SPW312L

    hd bullet camera, security camera, panasonic security

WV-SPW312L
HD Bullet Kamera

720p, 30fps Bullet Kamera

Panasonic WV-SPW312L HD bullet kamerası yüksek kalitede ve her türlü güvenlik sistemine düşük maliyet karşılığında eklenebilecek şekilde tasarlanmıştır. Oldukça düşük başlangıç fiyatından istifade etmekle kalmayıp (daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayın), kameranın günlük faaliyeti esnasında aşağıda belirtilen özellikleri sayesinde maliyetten de tasarruf edebilirsiniz

 

 

Panasonic HD Bullet Kamera maliyetleri düşürmekle kalmayıp, çeşitli özellikler ile donanımlı olduğu için çok yönlü işlevselliği teminat altındadır, farklı çevrelerde kullanmaya uygundur. 

  • Boyutu itibariyle küçük olan kamera - ayrı parçalardan oluşur ve sade görünümlüdür, hem perakende satış için hem de müşteriyle yüz yüze satış için uygundur.
  • Yüksek hassasiyetli gündüz/gece fonksiyonu - Bu özellik kameranın az ışık alan koşullarda, diyafram açıklığı F1.6 iken mükemmel performans sergilemesini sağlar (Renkli - 0.02lx; Siyah/Beyaz - 0.006lx)
  • IR LED (Kızılötesi Işınlar) - Bu özellik kameranın 0lx ayarında görüntü alabilmesine olanak sağlar, kullanıcının girdisine ihtiyaç duymaksızın ortam ışığını otomatik olarak adapte eder.
  • IP66 derecelendirmesine uygun olarak suya ve toza dayanıklılık - su geçirmezdir, açık hava uygulamaları için uygundur

panasonic, güvenlik kamerası, hd güvenlik kamerası, dome güvenlik kamerası

Kameranın teknik özellikleri ve teknolojisi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için bu sayfanın üst kısmında 'yer alan kılavuzlar' sekmesinde mevcut spesifikasyonlar belgesini indirebilirsiniz. 

Kamera hakkında daha fazla bilgi mi istiyorsunuz? Bu sayfanın alt kısmında yer alan 'Daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçin' sekmesine tıklayınız,, kameranın mevcut güvenlik sisteminize nasıl katkıda bulunabileceği üzerine karşılıklı konuşalım.  

Full HD (1080P) bullet kamera için, lütfen buraya tıklayınız.