Phone number:
Phone number:
Current language: Türkçe
  • Security Technology

    VIQS Technology
    Variable Image Quality on Specified Area

    CCTV Data compression, Variable Image Quality on Specified Area VIQS

VIQS Teknolojisi
Belirlenmiş Alanda Değişken Görüntü Kalitesi

Panasonic iş faaliyetlerinizi sadece iyileştiren güvenlik çözümleri sunmak için çabalamaz, aynı zamanda masraflarınızın gereksiz olarak yüksek olmamasını sağlar. VIQS (Belirlenmiş Alanda Değişken Görüntü Kalitesi) teknolojimiz bu amaçların her ikisini de yerine getirmek için tasarlanmıştır. Birçok güvenlik kamerasında mevcut bu özellik, kullanıcının görüntüde belirli bölgeleri seçip yüksek kalitede görüntülemesini sağlar. Belirlenen bölgenin dışında bulunan tüm bölgeler daha düşük kalitede görüntülenir ve bu şekilde görüntünün boyutu küçülür. 

panasonic, security solutions, surveillance, security camera, security technology, cost saving surveillanceBu teknoloji, minimum düzeyde eğitimle rahatlıkla kullanılabilen kullanıcıya yönelik arayüzüyle tamamlanır. Kolaylıkla değiştirebilen ayarlarla kullanıcının görüntüyü tamamıyla kontrol edebilmesini sağlar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu teknoloji işletmeme ne katar?

Bunun cevabı çok basit. Video görüntülerinin sadece bir kısmı yüksek kalitede olacağından dosya boyutu küçülecektir. Bu, iki önemli unsur sağlar. İlk olarak, daha küçük bir boyut görüntüleme sırasında daha az bant genişliği kullanılmasına sebep olur; ikinci olarak dosya kaydedildiğinde daha az yer kaplar böylelikle disk sürücüsünde de yer açar. 

VIQS teknolojimizin Ağ Webcamleri değerlendirmesini okumak için buraya tıklayın