• WV-SBV131M

    security camera, hd security camera, cctv security camera, hd security camera, cctv

WV-SBV131M
Dayanıklı Güvenlik Kamerası

Taşıma endüstrisi uygulamaları için tasarlanan bu full HD güvenlik kamerası yalnızca yüksek kaliteli özelliklerle donatılmakla kalmamış aynı zamanda maksimum dayanıklılığı sağlamak için IP6K9K ve IP66 derecelendirmelerini almıştır. Bu kamera, sağlam doğası sayesinde, özellikle zorlu bir çevreden kaynaklı olarak bir hayli dayanaklı bir kameranın gerekli olduğu birçok değişik uygulama için uygundur. Kamera, sert dış darbelere karşı koymasını sağlayan basınçlı alüminyum dökümle donatılmıştır. Aynı zamanda sahip olduğu kasası herhangi bir mekanik şok esnasında optik üniteye zarar gelmemesini sağlar.  

Bu kamera ayrıca tüm hava koşullarında ünitenin kusursuz bir şekilde çalışabilmesi için soğutucu bir fan ve bir de ısıtıcıyla donatılmıştır. Sağlamlaştırılmış özelliklerinin yanı sıra, bu kamera birçok koşulda yüksek görüntü kalitesi ve uyarlanabilirlik de sunmakta. Örneğin, bir araca takılması halinde, ışık dengeleme ve uyarlanabilir siyah renk esnetme işlevleri aydınlatma şartları ne olursa olsun yüksek kaliteli görüntü elde edilmesini sağlar.

Kameranın kasası, ayrıca kamerayı yüksek basınçlı yıkama birimleri gibi dış faktörlerden koruyan çizilmeye karşı koruma özelliğine sahiptir (herhangi bir araca takıldığında) Söz konusu kamera sağlam yapısı sayesinde, trenler, otobüsler, vagonlar, kargo taşıtları ve zırhlı araçlar gibi taşıtlara monte edilebilmek için idealdir. Aracın kenarına monte edilse bile geniş bir görüntü açısı sağlar. Kenara kurabilme işlevi, monte edilmiş kameranın herhangi bir kenarını dengelemek üzere, konumlandırması ne olursa olsun, kullanıcıya ünitenin izlenebileceği bir görüş açısı ayarlamasına imkan tanır. 

Daha fazla bilgi için lütfen bu sayfadaki 'kılavuzlar' sekmesi altında yer alan teknik özellikler tablosuna göz atın veya aşağıdaki butonu kullanarak bizimle irtibata geçin. 

Temel Özellikler

  • 30 fps'ye kadar 1080p FULL HD görüntü
  • VIQS (Belirli alanda değişken görüntü kalitesi) teknolojisi
  • H.264 sıkıştırma
  • Yüksek ışık dengeleme (HLC)
  • Geniş dinamik aralık