• WV-SPW532L

  • WV-SPW312L

  • bullet cameras, security cameras, panasonic hd bullet cameras, cctv bullet cameras, hd bullet cameras, cctv

Panasonic bullet kamera - Pahada hafif, Kaliteyle donatılmış.

Yüksek kalitede bir güvenlik sistemi çalıştırılırken, maliyetler düşürülmüştür. 

Panasonic güvenlik kameraları ürün yelpazesinin Seri 3 ve Seri 5 kapsamında WV-SPW532L ve WV-SPW312L model bullet kameraları sunmaktan iftihar duymaktadır. Bu yüksek kaliteli ürünler mevcut güvenlik sistemine çok düşük maliyet ile ilave edilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu iki model Yüksek Çözünürlüklü güvenlik kamerası sadece elverişli fiyata sahip olmamakta, aynı zamanda işletim maliyetlerini de düşürecek çeşitli özellikler taşımaktadır:

 

Bu iki model Yüksek Çözünürlüklü bullet kameralar aynı zamanda çok yönlülüğü teminat altına alacak biçimde özelliklerle donatılmıştır:

  • Boyutlarının küçük oluşu, dikkat çekmeyen ve mütevazı bir görünüm sağlar.
  • Perakende satış / müşteri ile yüz yüze gelinen satış ortamları için idealdir
  • IR LED ve Gündüz/Gece fonksiyonları - Kameralar az ışıklı koşullarda da iyi performans gösterir ve IR fonksiyonu otomatik olarak devreye girerek aydınlatma düzeylerini ayarlar
  • Fazla ışık telafisi - bu özellik sayesinde çeşitli çevre koşullarına uyumluluk sağlayan
  • IP66 tanımlı su ve toz geçirmezlik, hava koşullarına dayanıklılık otomatik olarak devreye girerek kameranın parlak ışıktan etkilenmesi önlenir Otomatik odak - kolay kurulumu sağlar

Her iki model kamera da Onvif uyumludur, farklı sistemlere sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir. Genel bilgilere ulaşmak için lütfen aşağıdaki sekmeleri takip ediniz.


panasonic, security camera, hd camera, bullet camera

WV-SPW532L

WV-SPW312L

 

 

Ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için, güvenlik kameraları ile ilgili özel bilgiler içeren aşağıdaki e-posta listesine detaylı iletişim bilgilerinizi giriniz.

 

 

Basın bildirisi - Panasonic yüksek kalitede özelliklere sahip bullet kameraları piyasaya sürüyor