• GÜVENLİK SERVİSİ

    VE İNDİRMELER

    • Ürünleri kaydedin ve rakipsiz bir servis deneyimi yaşayın

    • Garanti belgeleri ve broşürler gibi önemli belgeleri yönetin

    • Soru ve cevaplardan oluşan bir bilgi bankası arayın

Destek

Güvenlik servis ve indirmeleri bölümümüze hoş geldiniz. Burada Panasonic Güvenlik kameralarını desteklemek için tasarlanmış bir dizi ürün ve hizmet bulabilirsiniz. Çekinmeden göz atın.

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize Ulaşın

Destek ekibimizle irtibata geçmenin çeşitli yolları bulunmaktadır. İhtiyaçlarınıza en uygun seçeneği belirleyin.

Panasonic'te, servisin tatminkar bir kullanıcı deneyimi için son derece önemli olduğuna inanıyoruz. Bu’nedenle, teknolojimiz satış öncesi ve sonrası uzman servisle desteklenir.

Bize göre, servis asla bir reaktif işlev değildir. Satın’ alma sürecinizi başlangıcından itibaren uzman tavsiyesiyle destekleyecek, tamamıyla işinizle alakalı kararlara varmanıza yardımcı olacağız.

Burada, Güvenlik ürün gamı hakkında bilmeniz gereken her şeyi tek bir yerde bulabilirsiniz. Çevrimiçi interaktif ürün broşürleri ve garanti/tescil bilgileri dahil, servis merkezi konum belirleyicimiz, teknik indirmeler ve SSS'ler dahil devamlı desteğe kadar.

Bunun yerine bir Panasonic temsilcisiyle kişisel olarak konuşmak isterseniz bizi arayabilirsiniz. Bunun için sadece aşağıda listelenen iletişim bilgilerini kullanarak teknik destek ekibimizi aramanız yeterli olacaktır.