• Harberler

Harberler

5/04/2019

Panasonic, i-Pro Extreme serisini hem gündüz hem de gece doğru renk görüntüsü sağlayabilmek için kızılötesi (IR) aydınlatmayla donatılmış olan altı adet yeni kompakt modelle genişletiyor.

Yeni kameralar, seriyi bir olay durumunda kanıt güvenilirliğinin çok büyük önem taşıdığı üst düzey gözetim uygulamaları için uygun hale getiriyor. Dahili renkli gece görüş fonksiyonu, kullanıcının çok az ışığın olduğu ortamlarda kıyafetlerin ve arabaların gölgeleri arasında daha iyi ayrım yapabilmesini sağlıyor (minimum 0,03 lüks ışık gereklidir).

24/10/2018

Belçika futbol kulübü RWD Molenbeek’in kombine bilet sahipleri, turnikelerde uygulanması planlanan yüz tanıma teknolojisi sayesinde stadyumdaki tribünlerine daha kolay girebilecekler.

19/06/2018

Panasonic Business, IFSEC 2018’de 33MP görüntü çözünürlüğü sunan dünyanın ilk dörtlü 4K güvenlik kamerasını tanıttı.

i-Pro EXTREME Çok Sensörlü kameralarda her biri 4K çözünürlük sunan ve yeniden konumlandırılabilen dört lens bulunuyor. Bu sayede kameralar, hızla ilerleyen araçların keskin ve net görüntülerini kaydedebiliyor.

19/06/2018

Panasonic Business, Avrupa'da yeni derin öğrenme yüz tanıma teknolojisinin lansmanı için IFSEC 2018'i seçti.

Geliştirilen platform, NIST tarafından yapılan bağımsız testlerde sektörün en doğrusu olarak sıralanan bir ‘derin öğrenme’ çekirdek motoruna sahip. Face Server, sağ ve sola doğru 45 dereceye kadar olan açılarda veya yukarı ya da aşağı 30 dereceye kadar olan açılarda (güneş gözlüğü ve yüz maskeleriyle kısmen gizlenen yüzler de dahil olmak üzere) geleneksel yüz tanıma teknolojilerini kullanarak tanınması zor yüzleri bile tanımlayabiliyor.