• Harberler

Harberler

9/09/2020

Panasonic i-PRO X Serisi kameralar, daha düşük TCO ve daha hızlı işlemenin avantajlarına sahip olan Derin Öğrenme Yapay Zeka uygulamalarını çalıştırıyor.

Bracknell, BK. 9 Eylül 2020– Panasonic bugün yazılım şirketi A.I. Tech ile iş birliğini duyurdu. Bu iş birliği, şu anki COVID-19 ortamına uygulanabilir, derin öğrenmeye dayalı bir dizi iş çözümü sağlamak amacıyla i-PRO’nun sektörün önde gelen güvenlik kameralarını yerleşik yapay zeka özellikleri ve çığır açan akıllı uygulamalarla bir araya getiriyor.

23/07/2020

Üçüncü taraf firmalar, iş dünyasına ve sosyal hayata fayda sağlayacak yapay zeka uygulamalarını X Serisi kameralar için yeni i-PRO Yazılım Geliştirme Kiti’ni kullanarak geliştirilebilecek.

6/04/2020

Yeni seride eğitim, perakende ve lojistik sektörünün yanı sıra küçük işletmeler ve daha birçok kullanım alanı için özel olarak tasarlanan ve yüksek kaliteli görüntüler sunan on üç giriş seviyesi ağ kamerası bulunuyor.

22/01/2020

Chocolate Nation, ziyaretçilerin ilgisini çekmeyi amaçlayan etkinlikler düzenlerken gerçek bir çikolata deneyimi için Panasonic teknolojisini tercih ediyor.