Harberler - Security Solutions | Panasonic Business
  • Harberler

Harberler

19/06/2018

Panasonic Business, IFSEC 2018’de 33MP görüntü çözünürlüğü sunan dünyanın ilk dörtlü 4K güvenlik kamerasını tanıttı.

i-Pro EXTREME Çok Sensörlü kameralarda her biri 4K çözünürlük sunan ve yeniden konumlandırılabilen dört lens bulunuyor. Bu sayede kameralar, hızla ilerleyen araçların keskin ve net görüntülerini kaydedebiliyor.

19/06/2018

Panasonic Business, Avrupa'da yeni derin öğrenme yüz tanıma teknolojisinin lansmanı için IFSEC 2018'i seçti.

Geliştirilen platform, NIST tarafından yapılan bağımsız testlerde sektörün en doğrusu olarak sıralanan bir ‘derin öğrenme’ çekirdek motoruna sahip. Face Server, sağ ve sola doğru 45 dereceye kadar olan açılarda veya yukarı ya da aşağı 30 dereceye kadar olan açılarda (güneş gözlüğü ve yüz maskeleriyle kısmen gizlenen yüzler de dahil olmak üzere) geleneksel yüz tanıma teknolojilerini kullanarak tanınması zor yüzleri bile tanımlayabiliyor.

20/03/2018

Panasonic, zorlu koşullar altında kanıt toplama amacıyla geliştirilen, keskin görüntü ve yüksek hassasiyet sunan iki yeni 360 derece kamera serisini piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

15/02/2018

Panasonic Business, veri korumasıyla ilgili yeni AB mevzuatlarının duyurulmasıyla birlikte veri korumasının önemini vurguladı.

Genel Veri Koruma Yönetmeliği (GDPR), AB içindeki tüm bireyler için veri korumanın güçlendirilmesi ve birleştirilmesi amacıyla 25 Mayıs 2018 itibarıyla geçerli oluyor. Veri ihlaline yönelik yaptırımlar, 20 milyon avroya veya bir şirketin dünya genelindeki yıllık cirosunun %4'üne kadar yükselebiliyor.

Pages