• panasonic, ifsec, security solutions Register now

IFSEC'te Panasonic'in 4K gündemi

Panasonic, entegre bir Gerçek 4K izleme sistemi sunmak için IFSEC'i kullanacak.

Panasonic, yakın zamanda 'Gerçek 4K' görüntü kalitesi veren bir dome kamerayı piyasaya sundu. IFSEC'te ise, gerçek bir 4K sistemi sunan bir 4K Network Video Kayıt Cihazı ve 4K video duvarı ekranları ile 4K portföyünü genişletecek.

Gerçek 4K kamera (WV-SFV781L), 1080p kameralardan dört kat, 720p kameralardan dokuz kat daha geniş bir alanı görüntüler. Aynı zamanda 1080p ve 720p kameralara göre sırasıyla iki ve üç kat daha fazla mesafeyi kapsayabilir ve böylece bir gözetim sisteminin genel maliyetini yarıya kadar düşürebilir.

Panasonic Güvenlik Çözümleri Pazarlama ve Kanal Avrupa Başkanı Sean Taylor şunları söyledi: "Çalışan, satışa hazır ve genel gözetim sistemi maliyetlerini düşüren bir 4K sistemi sunmak istiyoruz. Kurulum, kablo döşeme, ağ maliyetleri ve bakımı hesaba katıldığında, gerçek 4K'ya geçiş maliyetinin gözetim sistemi maliyetlerini yüzde 50'ye kadar düşürebileceğini tahmin ediyoruz.

Çok sayıda organizasyon için, Panasonic'in Gerçek 4K gözetim teknolojisinin özel bir yeri olacak. Örneğin otobüsler veya trenlerde, her bir açıyı kapsamak için dört veya daha fazla kamera yerine sadece bir tane 360 derecelik 4K destekli kamera yeterli olacak. Bu, çok daha az donanım için bakım ve yönetim masrafı anlamına geliyor."

Panasonic'in toplam güvenlik sisteminin bir parçası olarak, erişim kontrolü, davetsiz misafir alarmı ve yangın tespit cihazları da bu yıl raflarda yerlerini alacak. Akıllı analizi gözetim kamerası teknolojisi ile birleştiren çok sayıda uygulama için çözümler, organizasyonların CCTV sistemlerinden nasıl daha fazlasını alabileceğini gösterecek.

Lojistik için parti takip sistemleri, Bankacılık çözümleriyle birlikte öne çıkacak; buna 360 derecelik balık gözü mercek ve mikrofona sahip vandalizme karşı dayanıklı ATM kameraları da dahil. Taşımacılık ve kontrol odası çözümleri de raflarda yerini alacak.

Panasonic'in Yüz Sunucusu, organizasyonların müşterilerinin profillerini nasıl doğru bir şekilde çıkaracaklarını gösterecek. Yüz Sunucusu, gözetim kameraları tarafından tespit edilen yaş ve cinsiyet istatistiklerine göre dijital reklamları değiştirmek gibi pazarlama amaçları için kullanılabilir.

Panasonic Güvenlik Ürünleriyle ilgili daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://business.panasonic.com.tr/guvenlik-cozumleri/