Panasonic kablosuz interkom sistemi için ödül başarısı

Panasonic'in VL-SWD501EX/UEX kablosuz video sistemleri ve VL-WD812EX kablosuz sensör kamerası 19uncu DECT Dünya Ödülleri'nde Yenilik Ödülü'nü kazandı.

19uncu DECT Dünya Ödülleri Töreni, 19-20 Mayıs 2015 tarihinde Barselona'da DECT Dünya Konferansı sırasında gerçekleştirildi. Panasonic törende, ürün yeniliği ve tasarımını tanıyan bir Yenilik Ödülü kazandı.

Panasonic VL-SWD501 Kablosuz Video Sistemi ve VL-WD81 Sensör Kamera ile Yenilik Ödülü'nün kazananı ilan edildi. VL-SWD501, tüm evleri güvende tutmak için VL-WD81 kamera özelliği bulunan ve kablosuz iletişim kullanan bir video interkom sistemidir.

Sistem; kablosuz sensör kamera (VL-WD81) ve kablosuz gözetim bilgisayarı gibi kablosuz özellikleri ile bilinmektedir. Bu, kapı kamerası ve ziyaretçilerin yüzlerinin rahatça görülebilmesi için 5”lik (12.7cm) ekrana sahip olan gözetim bilgisayarında ayrıdır.

Ayrıca yatay olarak yaklaşık 170 derece ve dikey olarak yaklaşık 115 dereceyi kaplayan geniş açılı bir kamera ve SD kart kaydı da mevcuttur. Son olarak, elektrikli bir kilit açıcı kapıların veya geçitlerin uzaktan açılabilmesini sağlar.

DECT Forum'un Başkanı Andreas Zipp: "DECT Forum ve tüm endüstri adına, 2015 ödül kazananlarının hepsini tebrik ederim. "Jüri üyelerine teşekkür etmek istiyorum; çok sayıda takdire şayan ürün karşısında seçim yapmakta zorlandılar."