Panasonic elit CCTV serisinin tanıtımını gerçekleştirdi

Panasonic, en iyi kamera teknolojisini sahneye koyan elit güvenlik ürünleri serisinin tanıtımını gerçekleştirdi.

Özel olarak seçilmiş bu premium ürün serisi basit izleme çözümlerinin çok daha ötesine geçerek, her biri akıllı kodlama teknolojisine sahip sıkıştırma ve güvenli iletişim şifrelemesi gibi özelliklere sahip kameralar içeriyor. Ayrıca, serideki kameraların tamamı 4K çözünürlük opsiyonuyla minimum Full HD çözünürlük de sunuyor.

Buna ek olarak darbeye dayanıklılık, su geçirmezlik ve Panasonic'e özgü yağmura karşı kaplama gibi özellikler kameraların zor koşullarda bile, kanıt olarak kullanılabilecek görüntüler elde etmesine olanak tanıyor.

Avrupa Ürün Pazarlama Yöneticisi Gerard Figols görüşlerini şu şekilde dile getiriyor: “Elit Serisi, Panasonic güvenlik kameralarının üstünlüğünü gösteriyor. Bu seri, daha geniş kamera portföyümüzün küçük bir kısmı. Gömülü teknolojinin güzelliği, toplam sahip olma maliyetinin azaltılmasına yardımcı olmasında yatıyor. Örneğin Panasonic'in verimli sıkıştırma yazılımına sahip True 4K teknolojisi, 4K kayıtlarının normal boyutuna göre tipik olarak 7 kat daha az yer kaplıyor. Bu da son kullanıcılar için yüksek kaliteli bir sistemin daha fazla depolama maliyeti getirmemesine olanak sağlıyor.”

4K kutu, dome ve 360 derece kamera teknolojilerinin yanı sıra bu seride Panasonic'in Full HD su geçirmez bullet kamerası (WV-SPW532L) da yer alıyor. Belirli bir görüntüde video kalitesini otomatik olarak algılama ve optimize etme yeteneğine sahip bu ürün, videoda hareketin algılandığı bölümler için disk alanına öncelik veriyor, ağ bant genişliğinden tasarruf edilmesini kolaylaştırıyor ve operatörler için sistemin maliyet verimliliğini artırıyor.

Aynı zamanda, Panasonic’in yeni iPro Extreme kamera platformu halihazırda H.265 tarafından sunulan verimlilik üzerine tasarlanmıştır. Şirketin geliştirdiği akıllı kodlama teknolojisi sayesinde, H.264'e kıyasla bant genişliği yüzde 75'e kadar düşürülebiliyor.

Bu seri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen https://business.panasonic.com.tr/guvenlik-cozumleri/panasonic-elit-serisi adresini ziyaret edin.