PANASONIC YÜKSEK KALİTELİ ÖZELLİKLERE SAHİP BULLET KAMERALARI SATIŞA SUNUYOR

Panasonic, küçük ve orta ölçekli işletmelere yönelik iki güvenlik kamerasını satışa sunacak. Kameralar, piyasada maliyet açısından en verimli ürünler arasında yer alıyor.  

Kasım ayının ilk günlerinde piyasaya sunulacak olan WV-SPW532L ve WV-SPW312L bullet kameralar, Panasonic’in 3 ve 5 serisi kameralarından birçok özellik barındırmalarının yanında maliyet açısından da çok avantajlı.  

Belirli Alanda Değişken Görüntü Kalitesi (VIQS) seçeneği, kameraların bir görüntü üzerindeki belirli alanları daha yüksek kaliteyle göstermelerine olanak tanıyor ve görüntünün diğer kısımlarının daha düşük kaliteyle gösterilmesini sağlıyor. Görüntü kalitesindeki bu farklılık, dosya boyutunu küçültürken, hem yayın hem de veri depolama maliyetlerini azaltıyor.

Kameranın düşük dosya boyutuyla daha yüksek kalitede görüntüler sunmasını sağlayan bir diğer özellik de H.264 sıkıştırma. Bunun yanında, Panasonic akıllı şifreleme teknolojisi, bant genişliğini %70’e varan oranda daraltarak maliyetleri azaltıyor. Her iki versiyon da WJ-NV200 Ağ Disk Kaydedici ile tamamen entegre edilebiliyor.

SPW532L 30 fps’ye varan seviyede 1080p Full HD görüntüler üretirken SPW312L 30 fps’ye varan seviyede 720p HD görüntüler üretiyor. Dahili ve akıllı IR-LED’ler aydınlatma şartlarına uyum sağlayarak her türlü aydınlatma koşulunda canlı ve net görüntüler sunulmasını sağlıyorlar.   

Panasonic Güvenlik Çözümleri Ürün Pazarlama Müdürü Gerard Figols, yeni kameralarla ilgili şu açıklamayı yapıyor: “Piyasada böylesine etkileyici özelliklere sahip olup maliye açısından bu kadar avantajlı güvenlik kameralarına daha önce rastlanmadı. Kameralarımız hem geniş dinamik erime hem de yüksek ışık dengesine sahip çok yönlü ürünler. Bu sayede farklı aydınlatma koşulları altında performanslarından ödün vermiyorlar. Normalde en yüksek teknolojiye sahip kameralarla ilişkilendirilen teknolojileri kameralarımıza entegre edip ağ maliyetlerini azalttık. Tüm bunlara mükemmel Panasonic kalitesini ekledik. Sonuç olarak bu iki yeni ürünümüzün piyasada maliyet açısından en verimli güvenlik kameraları olacağından eminiz.”  

IP66 dereceli bullet kameralar hem suya hem de toza karşı dirençli olmalarının yanında dış mekan montajlarına da uyumlu. Kameralar, bir temel bağlantıya ihtiyaç duyulmadan doğrudan bir duvara monte edilebiliyor, kolaylıkla ve hızla kurulabiliyor.  

Panasonic Güvenlik Çözümleri ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://business.panasonic.com.tr/guvenlik-cozumleri/