Panasonic Partner Portalı IFSEC '15'te tanıtıldı

Panasonic’in  IFSEC 2015'te tanıttığı yeni B2B Partner Portalı güvenlik ürünü distribütörleri ve satıcılarının müşteri bilgilerine kolayca ulaşmasını ve yeni işletme kaydı yapmasını sağlıyor.

Panasonic'in Görüntü Sistemleri ve İletişim departmanları için bu yılın başında hizmete sunulan benzer portalların ardından tanıtılan bu Web tabanlı hizmet, Panasonic'in Avrupa genelindeki Güvenlik Çözümleri müşterilerinin erişimine açık olacak.

Bu projeye katılan uzmanlar donanım, yazılım ve kullanım kılavuzları gibi en yeni teknik kaynaklara; teknik özellikler ve yüksek çözünürlüklü görüntüler gibi ürün özelliklerine ve broşür, rekabet bilgisi ve pazar araştırmaları gibi en güncel pazarlama araçlarına ulaşabiliyorlar.

Partner Portalı CCTV, erişim denetimi ve görüntülü interkom sistemlerini içeren ve merkezi bir veritabanına bağlı eksiksiz bir bilgi merkezine sahiptir ve ürün ile ilgili sorulara anında cevap sunar.

Panasonic Avrupa Pazarlama Müdürü Valerie Poret, konu hakkında şöyle konuştu: "Partner Portal'ın amacı Panasonic, kanal ortaklarımız ve nihai tüketici arasındaki açığı kapatmaktır. Müşteriler portal üzerinden ulaştıkları zengin kaynaklar sayesinde potansiyel satışlarını maksimuma çıkartabilecek ve ortak müşterilerimiz için en üst düzeyde hizmeti sağlayabilecekler.”

"Bu portal bayiler, sistem entegratörü, distribütör ve danışmanlardan oluşan geniş bir topluluk yaratıyor. Bu topluluktaki herkes, güvenlik kameralarından IP iletişim çözümleri ve profesyonel görüntüye kadar her şeye portal aracılığıyla ulaşabilecekler.”

Bu portal Avrupa genelinde beş dilde ve Eylül ayı itibariyle toplam dokuz dilde hizmete sunulacaktır.

Panasonic, Avrupa'nın en büyük B2B teknolojik ürün gamına sahiptir. B2B pazarı, şirketin küresel gelirinin yüzde 70’ini oluşturmaktadır.