• Erişim Kontrolü
    Panasonic Access Control Solutions

Erişim Kontrolü

Bravida (Integrated by Panasonic), lider Entegre Güvenlik Sistemi Platformlarından biridir.

Bravida'nın (Integrated by Panasonic) güçlü yönleri özellikle müşterinin karmaşık bir güvenlik çözümüne sahip olduğu durumlarda ve bilgi akışının çok büyük, çalışan sayısının çok fazla olduğu ve kullanıcı dostu bir güvenlik yönetimine duyulan ihtiyaca özellikle odaklanılan şirketlerde ve kurumlarda ortaya çıkar.

Sistemin gücü sayesinde farklı fonksiyonların entegrasyonu kolayca mümkün olur. Bu fonksiyonlar arasında erişim kontrolü, izin giriş alarmları, yönetimi kolaylaştırmak amacıyla harici veritabanları ile bağlantı için Veri Servisleri ve kontrol amaçlı OPC gibi standart arayüzlere sahip CCTV ve yangın alarmları vardır.

Ağ tabanlı güvenlik sistemi Bravida (Integrated by Panasonic), kurulumu kolaylaştırmak ve kullanım kolaylığı sağlamak için tasarlanmıştır. İzinsiz giriş alarmı, haneye tecavüz alarmı, erişim kontrolü, yangın uyarısı, izleme ve manevra gibi güvenlik sistemleri, tek bir Bravida (Integrated by Panasonic) sistem platformuna entegre edilebilir.

Bravida'nın (Integrated by Panasonic) Windows için geliştirilen yazılımı, grafiksel temsil ve kontrol sunan kullanıcı dostu ve tanıdık bir arayüz sunar. Bravida (Integrated by Panasonic) yönetimi için sınırsız sayıda operatör istasyonu kullanılabilir.

Integra Easy Connect (IEC)
Standart IEC arayüzümüz, entegrasyonu kolaylaştırır. IEC, çoğunlukla yönetim sistemleri ve veri dışa aktarımı gibi diğer sistemler için bir arayüzdür.

Integra Smartcard Solution (ISS).
Bravida (Integrated by Panasonic), konu Mifare teknolojileri gibi RFID Akıllı Kart Çözümleri olduğunda pazar liderlerinden birisidir. Bravida (Integrated by Panasonic) ile çeşitli kart teknolojileri kullanılabilir ve Bravida (Integrated by Panasonic), 99 adete kadar farklı kart sisteminin aynı sistem içinde kullanılabilmesine izin verir. Şu an için Mifare Classic, Mifare Desfire, Mifare Plus S, Mifare Plus X'i 3 güvenlik seviyesinin tümü ile destekliyoruz.

Yönetici erişiminin farklılaştırılmış yetkilendirmesi için, Bravida (Integrated by Panasonic) çeşitli farklı sistemlere bölünebilir. Bu, piyasada bulunan en esnek veritabanıdır.