• WJ-NV300

WJ-NV300
Ağ Disk Kaydedici - Video Decoder dahili 32 kanal Ağ Disk Kaydedici

Önemli özellikler:

  • 9 ağ kamerası varsayılan olarak bağlanabilir ve kaydedilebilir (32'ye kadar artırılabilir*)
  • H.264 ve JPEG çoklu format
  • Otomatik kamera algılama tarafından 4 adımda kolay ve hızlı kurulum ve bir bilgisayar kullanımına gerek olmayan basit kurulum sihirbazı
  • Çift HDMI çıkışı @ 1080p
  • Kolay uzak takip için kod çevrimi fonksiyonu
  • 360º kamera balık gözü kaydı için kaydedicide Canlı görüntü telafisi

WJ-NV300, kolay ve sezgisel GUI ve genişletme seçenekleri sayesinde IP kayıt işlemini kolay ve esnek hale getirir.

Tüm kanallarda gerçek zamanlı olarak (30fps) canlı ve kayıttan görüntü. Kameraların çalıştırılması kolayca ele alınabilir, çeşitli görüntüleme modlarında canlı görüntüleme: Nokta, Çoklu Ekran (4 / 16 bölünmüş ekranda görüntüleme, 4 / 6 / 9 / 12 / 16 / 24 / 32 * tam ekran olarak bölünmüş ekranda görüntüleme) 

İki kayıt tipi mevcuttur - planlı veya olay öncesi veya sonrasına göre kayıt. İki farklı alarm kaydı kolaylaştırır ve her türlü müşteri talebine uyarlanabilir hale getirir.  İlaveten "Belirtilen kayıt günleri" kare hızı, görüntü kalitesi ve HDD kapasitesi tarafından otomatik hesaplanır. Kayıtlar tarayıcı üzerinden doğrudan bilgisayara veya bir SD karta** veya USB bellek çubuğuna** indirilebilir.
 

8 istemci WJ-NV300 model kamerayı eş zamanlı olarak izleyebilir ve kontrol edebilir ve bunlardan bazıları bunu yeni kod çevrimi fonksiyonuyla uzaktan yapabilir.
WJ-NV300 model kamerada HDD için 2 dahili yuva mevcuttur ve kayıt kapasitesi her birinde 9 HDD yuvası içeren 2 adet opsiyonel WJ-HDE400 genişletme ünitesi ekleyerek 20 HDD yuvasına kadar artırılabilir (WJ-HDE400 ile Raid5/6 eklenebilir).

Yukarıdaki özelliklere ek olarak WJ-NV300 model kamerada ONVIF Profile S uyumlu bir ONVIF istemci aygıttır.

 

* Üç İlave Kamera Kiti WJ-NVE30 gereklidir

** SD Kart ve USB bellek çubuğu için yuvalar dahil edilmiştir, SD kart veya USB bellek çubuğu değil