Panasonic Security Akademi

Kendi temponuzda eğitim alma özgürlüğü 

Güvenlik çözümleri deneyiminizi geliştirin ve tasdikleyin 

Panasonic İş Ortağı Programımızın bir parçası olarak kendiniz (aracı, sistem entegratörleri, danışmanlar ve distribütörler) gibi güvenlik çözümleri uzmanları için özel olarak tasarlanmış bir eğitim platformu sunuyoruz. Panasonic Video Gözetleme ve Videolu İnterkom ürünlerine ilişkin daha derin bir bilgi birikimi ve özel Panasonic sertifikaları elde ederken farklı beceri seviyelerine ulaşmanıza yardımcı olacak çeşitli kurslar içerir.

Teknolojilerimizin son kullanıcıları için bu Panasonic eğitimi, proje kurulumunda daha iyi servis ve daha yüksek uzmanlık sağlar – ve sizin için daha fazla olanak sunar.

 Güvenlik uzmanları için bu eğitim şunları yapmanızı sağlar:

  • Gelişmiş müşteri hizmetleri sunmak
  • Panasonic ürün bilgilerini işletmeniz boyunca derinleştirmek
  • Pazar lideri teknolojiler için güncel bilgileri almaya devam etmek
  •  Video Gözetleme  ve Videolu İnterkom üzerine Panasonic akreditasyonu elde etmek
  • Rekabette açık avantaj elde etmek

Panasonic Akademisi ile uzmanlığınızı kendi temponuzda geliştirmekte özgür olmak

Daha iyi ürün bilgilerine sahip olmak, işiniz için her zaman önemli bir kazanımdır. Bu, daha verimli, daha doğru müşteri hizmetleri, ilave satış ve çapraz satış fırsatları oluşturmanın ve rekabetiniz üzerinde açık bir avantaj elde etmenin temelidir.

Şimdi, Panasonic B2B İş Ortağı Programı ve Panasonic Akademisi sayesinde bu bilgileri satış ekiplerinize entegre edebilirsiniz.

Programın yapısı

Programda birkaç akreditasyon seviyesi sunulmaktadır:

İlk seviye, Akademi portalından teslim edilen çevrimiçi eğitimler ile gerçekleştirilir. Bu e-öğrenme platformu size uygun bir tempoda öğrenme özgürlüğü sunar. Bunun için Panasonic B2B iş ortağı portalında oturum açmanız, seviyeyi çevrimiçi olarak tamamlamanız ve tamamlandığını onaylamak için dijital bir sertifika almanız yeterlidir.  Videolu İnterkom  ve  Video Gözetleme  Temelleri ile ilgili çeşitli çevrimiçi kurslar da dahil olmak üzere birkaç farklı çevrimiçi eğitim seçeneği mevcuttur. Bu ilk sertifikasyon, size daha yüksek eğitim seviyelerine erişim sunacaktır.

Bir sonraki seviyeler olan – Uzman ve Gelişmiş Uzman yüz yüze eğitimi–, Wiesbaden/Almanya veya diğer Avrupa bölgelerindeki Panasonic Avrupa genel merkezlerinin eğitim merkezlerinde gerçekleştirilebilir. Küçük gruplar halinde eğitim alacak ve tanınmış bir Panasonic uzmanının eğitiminden yararlanacaksınız.

Uzman seviyesi, bir dizi genel bakış ve ayrıntılı özellik ve işlev açıklamaları sunar. Bu derslerin tamamlanması üzerine, Panasonic Expert sertifikası alacak ve daha fazla çevrimiçi Bilgi Geliştirme kurslarını takip edebileceksiniz.

Uzman eğitimi daha sonra Gelişmiş Uzman eğitimine katılmanıza hak kazandıracaktır. Bu 2 günlük yüz yüze eğitim ile daha da derin bir ürün bilgisi elde edeceksiniz. Uygulamalı oturum sırasında, gelişmiş işlevleri derinlemesine anlayacak ve bir Gelişmiş Uzman iş ortağı olarak daha fazla çevrimiçi bilgi geliştirme kurslarına ve yüz yüze uzmanlık atölyelerine erişebileceksiniz.

Bu, işletmenizin büyümesine ve müşteri memnuniyet düzeylerini artırmanıza yardımcı olabilecek Panasonic sertifikasyonu ile sonuçlanan bir adım adım öğrenme yoludur.

İş Ortağı Programında daha fazla avantaj elde edin

İş Ortağı Programı, Panasonic'in nasıl kullanılacağı konusundaki eğitimden çok daha fazlasıdır. Eğitim akreditasyonlarınız sayesinde, İş Ortağı derecenizi geliştirebilir, daha nitelikli potansiyel müşteriler edinebilir ve Panasonic Business web sitesindeki Nereden Satın Alınır sayfamızdan öneri alabilirsiniz. Burada, Panasonic uzmanlığınızı daha geniş bir kitleye gösterme özgürlüğüne sahip olacaksınız.

Kaydolma

İş Ortağı Programının üyesiyseniz Akademi'ye hemen erişebilirsiniz.

İş Ortağı Programında yeniyseniz: