• Security Solutions

Panasonic tekli Avrupa iş teknolojisi operasyonunu oluşturuyor

Müşterilere tek bir satıcı iletişim, proje yönetimi ve çözüm hizmeti noktası sunmaya adanmıştır

Panasonic bugün 12 farklı B2B ürün kategorisini, proje yönetimi ve hizmeti tek bir organizasyonda birleştirecek yeni bir şirket olan Panasonic Sistem Communications Company Avrupa’yı (PSCEU) kurduğunu duyurdu. Müşterilere tek bir satıcı iletişim, proje yönetimi ve entegrasyon hizmeti noktası sunmak için adanmış 500* çalışanı ile bu yeni şirket her tür verinin yakalanması, işlenmesi ve aktarılması için bir teknoloji portföyü sunuyor: Ses, Görüntü ve Metin.

Yeni PSCEU dört iş bölümünden oluşmaktadır:

  • İçinde profesyonel tarayıcılar, çok fonksiyonlu yazıcılar, telefon sistemleri ve HD video konferans sistemleri bulunanİletişim Çözümleri.

 

  • İçinde projektörler, interaktif beyaz tahtalar, sunum yardımcıları ve ekranların bulunduğuGörsel Sistem Çözümleri. Panasonic, %28'lik bir küresel gelir payı ile, projektör Sistem ve Kurulum kategorisinde (D-Sinema hariç >5000 Lümen) Avrupa pazarının lideridir. (Pacific Media Ortakları, 2011 Yılı Üçüncü Çeyrek)

 

  • Profesyonel ses görsel, güvenlik ve entegre makine görüntüleme (IMV) teknolojisi dahilProfessional Camera Solutions. Panasonic, Avrupa'daki en iyi ilk iki profesyonel kamera satıcısından biridir.
     
  • Sağlam dizüstü bilgisayarlardan oluşan Toughbook serisini, Toughpad iş tabletlerini ve elektronik satış noktası (EPOS) sistemlerini içeren Bilgisayar Ürün Çözümleri. Panasonic Toughbook, 2010'da %62,9 ile Avrupa sağlam diz üstü piyasasının lideridir (VDC, Haziran 2011).

Yeni şirket müşteri ihtiyaçları ekseninde yapılandırılmaktadır. Servisleri ve 3. taraf ürünlerini uyarlanmış çözümler olarak birleştirmekte olup, Panasonic birden çok tesiste veya birden çok ülkede kullanıcıların beğenisine sunmak üzere proje yönetimi sağlamaktadır. Proje yönetimi, Panasonic ortakların koordine edilmesini de içermektedir.

Müşterilere sunulan faydalar çoktur:

  • Tek sorumluluk noktası, Daha hızlı, daha az riskli proje tanıtımı
  • Avrupalı veya küresel fiyatlandırma anlaşmaları
  • Panasonic’in derin geliştirme deneyimi kullanılarak 3. taraf ürünlerini kapsayan komple çözümler tasarlanabilir.

Panasonic System Communications Company Avrupa Genel Müdürü Masaki Arizono şunları dile getirmiştir: “Panasonic ürünleri daima müşterilerimizin’ çalışma yaşamlarını daha da iyi hale getirmeye yardım etmiştir. Yeni kuruluşumuzla, bu şekilde’ müşterilerimizin hayatlarını kolaylaştırma’ ve servisler ve çözümlerimiz yoluyla daha fazla değer katma taahhüdümüzü bir adım ileriye götürüyoruz. Avrupa'da başka hiçbir şirket, bizim pazarımızda bu kadar iyi bir konumda değil.”