• Panasonic ClearSight Coating

Temiz Görüş Kaplaması

Bu kaplama yağmur damlalarının kubbeyi örtmesini önleyerek kamera görünümünün engellenmesinin önüne geçer. Buna ek olarak, hidrofilik malzemelerin kendi kendini temizleme etkisi kubbe kapağında biriken kir ve tozu ortadan kaldırabilmektedir. Kubbe kapağındaki bu kaplama 7 yıla kadar dayanabilmektedir.  

Nasıl Çalışıyor?

WV-SFV781L (hakiki 4K kubbe kamera) gibi kameralarda bulunan Panasonic'in Temiz Görüş Kaplaması (hidrofilik) , görünmez ve koruyucu bir tabakadır ve suyun kubbe kapağının üzerine ışık saçan ve görünürlüğe engel olan damlacıkların birikmemesini sağlar. Yağmur suyunu kullanarak kendi kendine temizleme özelliği bu teknolojide mevcuttur.

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu teknoloji kameralarınızın görüşünün elementler tarafından engellenmemesini sağlar ve mülkünüzü her koşulda güvenceye alır.

 

Kendi Kendine Temizleme Özelliği

Uzun süreli kullanım durumunda dışarıda kullanılan PTZ kameralarının kubbe kapağında kir ve toz toplanabiliyor ve bu görüntü kalitesinin düşmesine sebep oluyor. Her gün görüntüleri izleyen kullanıcıların görüntü kalitesinin düştüğünü fark etmesi zordur. Üstün görüntü kalitesini sağlamak ve kubbe kapakta kir ve tozu temizlemek için bu kameraların düzenli bakıma ihtiyacı vardır. Fakat dışarıda kullanılan kubbe kameraların bakımı erişimi kolay olmayan yerlerde olduklarından kolay değildir ve bakım ücretleri oldukça yüksektir.  Ayrıca, kubbe kapakta yağmur damlaları birikince görüntüyü açık bir biçimde izlemek zordur. Bu problemi çözmek adına Panasonic hidrofilik malzemelerin kullanıldığı Temiz Görüş Kaplaması PTZ kameralar sağlar.

panasonic, security, technology, rain wash coating, hydrophilic 

 

Touchable Clear Sight Coating

   

Standard ClearSight Coating

WV-X6531N

 

WV-X6531NS

 

WV-SW598A

 

WV-SW397B

 

WV-SW395A

 

 

 

WV-S6530N

 

WV-S2531LTN

 

WV-SFV781L

 

 

 

WV-S2531LN

 

WV-S1531LN

 

WV-SPV781L

 

 

 

 

WV-S1531LNS

 

WV-S1531LTN