Main product image
BACK TO PRODUCT CATEGORY
Video Insight
Ana Özellikler (Temel Özellikler)

Maliyet etkin, kullanımı kolay izleme çözümü

Sınırsız ölçeklenebilirlik için optimize edilmiş donanım, sınırsız müşteri çalışma istasyonu, eski sistemlerle basit entegrasyon, merkezileştirilmiş yönetim, yük devretme sunucusu ve daha fazlası

Kolluk birimleri, ticaret, eğitim, lojistik ve ulaştırma sektörleri için ideal çözüm

Gelişmiş izleme özellikleri, belirsizliği ortadan kaldırır ve müdahale süresini iyileştirir

Panasonic kameralar için lisans zorunlu değildir

Video Insight güçlü kurumsal VMS özelliklerini, donanım optimizasyonunu ve maliyet etkinliği sağlam tek bir sistemde bir araya getiren en son izleme teknolojisidir.

Günümüzde, IP Video Yönetim Yazılımı ürünlerinin çoğu gerekenden çok daha karmaşık ve şişirilmiş bir altyapıya sahip olacak şekilde tasarlanıyor – ve bu ürünlerin satın alma maliyetleri çok yüksek! Video Insight, araştırma süresini azaltarak ve üstün bir genel koruma sağlamanıza olanak tanıyarak tam durumsal farkındalık ve tartışmasız detay sağlayan, kullanımı kolay açık bir video yönetim platformu sunar.

Bu güçlü VMS çözümü, bir ağ genelindeki – güvenlik videolarının kayıtlarını bir veya birden fazla konumda – yakalar, yönetir ve depolar. Ayrıca, birçok IP ve analog kamera modelini destekler. Video Insight’ın Güvenlik Yönetimi Yazılımı, ölçeklenebilir ve aynı zamanda kullanımı kolay bir yazılıma ihtiyaç duyan K-12 okulları, üniversiteler, şehir güvenlik kameraları, kolluk kuvvetleri, ulaştırma şirketleri ile KOBİ’ler gibi çok tesisli altyapılar için mükemmel bir çözümdür.

Video Insight,  güçlü kurumsal VMS özelliklerinin, donanım optimizasyonunun ve uygun maliyetin – hepsini sağlam bir sistemde bir araya getiren en son izleme teknolojisidir. 

 

Yeni Video Insight 7 ile benzersiz avantajlar!

Sevdiğiniz kurumsal VMS özellikleri

Video Insight VMS kurumsal seviyedeki bir yazılımda bulmayı beklediğiniz birçok sağlam özelliğe sahiptir. Otomatik Yük Devretme, Sanallaştırma, Panasonic NVR entegrasyonu, ROI (İlgi Bölgesi), Yazılım Geliştirme Kiti (SDK), Eklentiler: LPR ve FacePRO™/ Yüz Tanıma ve Erişim Kontrolü Entegrasyonu dahildir.

 

Sisteminizin ölçeğini sınırlara tabi olmadan belirleyin

Video Insight, benzersiz özelliklere sahip, sezgisel ve sağlam bir video yönetim yazılımıdır (VMS). Saf 64-bit VMS yazılımımız, eski sistemlere basit entegrasyon, sistemin merkezden idaresi ve başka birtakım özelliklerle sektöründe lider sunucu başına kamera sayısını, sınırsız ölçeklendirmeyi, müşteri çalışma istasyonlarını ve kullanıcıları destekler. Ağda veya coğrafi konuma bakılmaksızın tüm organizasyon çapında herhangi bir konuma bir – veya yüzlerce – kamera ekleyin.

 

Düşük Toplam Mülkiyet Maliyeti (TCO)

Video Insight’ı diğerlerinden ayıran özellikler, makul fiyatı, esnekliği ve basit lisanslandırma modelidir – piyasadaki en maliyet etkin kurumsal sınıf VMS çözümünü sağlıyoruz. Video Insight v7 sayesinde son kullanıcılar, birçok kurumsal özelliği – gizli hiçbir ücret olmadan sunan bir kalıcı lisansa sahip olurlar.

 

İzleme Teknolojisinin Gelişimi Asla Durmaz

Video Insight - Viedeo Manamgement Systems VMS Concept

Panasonic Video Insight, verimlilik ve kullanım kolaylığı ilkeleri ön planda tutularak geliştirilmiş sağlam ve kurumsal sınıf bir izleme sistemidir. Güvenlik sektörüne güçlü bir bağlılık duyan Video Insight, güçlü izleme teknolojisi, gelişmiş özellikler, eşsiz esneklik, kullanımı kolay bir arayüz ve düşük sahip olma maliyeti özelliklerini tek bir paket sistemde bir araya getiriyor.
İzleme teknolojisinin geleceğine hazır olun.

 

VIDEO INSIGHT MONITOR PLUS

Her zamankinden daha hızlı, daha güçlü

Önemli dikey pazarlar için gelişmiş performans ve istikrar sağlamak,
ölçeklenebilirliği en üst seviyeye çıkarmak, yeni ve
üstün işlevler sunmak üzere tepeden tırnağa yeniden tasarlandı. VI MonitorPlus ile Video Insight video yönetim paketini
daha sezgisel, daha güçlü ve kullanımı daha kolay hale getirmek
hedeflendi.

Eklentiye Hazır

Kullanıcıların video izleme sisteminin işlevlerini geliştirmesine olanak tanıyacak belirli bir dikey pazar için VI MonitorPlus’a ek özellikler yüklenebilir

Entegre Erişim Kontrolü

Video Insight için  birkaç Erişim kontrol sistemi ile  hiçbir ek lisans maliyeti olmadan  VI7’ye bağlanabilirsiniz. Bu erişim kontrol çözümü, VI MonitorPlus ile sorunsuz entegrasyon sayesinde gelişmiş bir birleşik işlevler bütünü sunuyor.

Donanım hızlandırma desteği

Video kodu dönüştürme gibi yoğun CPU faaliyeti gerektiren görevler, artık çalışma istasyonu GPU'larına dağıtılarak önemli ölçüde kaynak tasarrufu sağlanabiliyor. Bu sayede, VI7 daha önce hiç olmadığı kadar ölçeklenebilir bir nitelik kazanıyor. (Şu anda NVidia Maxwell ve Intel entegre grafikleri desteklenmektedir)

ROI (İlgi Bölgesi) Hareket Arama

Akıllı Arama – İlgi Bölgesi, bir kullanıcının bir ilgi bölgesini işaretleyip o alanda meydana gelen tüm olayları anında görerek saatlerce uzunluktaki videolarda saniyeler içinde hızlı arama yapmasına olanak sağlar.

Tam H.265 desteği

H.265, H.264’e göre yaklaşık %50 oranında daha az bant genişliği kullanır ve bu özelliğiyle değerli ağ ve depolama kaynaklarından tasarruf etmenizi sağlar. Verimliliği ön planda tutarak değerlendirildiğinde, VI7 an itibarıyla piyasadaki H.265’e uygun kameralar için en kapsamlı desteğe sahiptir.

 

VIDEO INSIGHT WEB İSTEMCİSİ

VI Web İstemcisi, en popüler istemcilerimizden biri olup Video Insight yazılımının tüm işlevlerini hiçbir ek masraf olmadan sunar. Bu istemci, kullanıcıların herhangi bir sunucudan canlı ve kaydedilmiş videolara ulaşmasına, hızlı arama yapmasına, haritalandırma özelliklerinden faydalanmasına, canlı kontrol ile entegre biçimde yeniden oynatmasına, yük dengeleme yapmasına, isteğe bağlı ActiveX kontrolüne, Active Directory ve LDAP kimlik doğrulamasından yararlanmasına olanak sağlar.

Merkezileştirilmiş Sunucu ve Kamera Yönetimi

Sol tarafta bulunan kullanımı kolay gezinti ağacı ile ağınızdaki tüm sunucuları yönetin. Birçok sunucudan plan başına 36 kameraya kadar gösteren özel “Görünümler” oluşturun. Web İstemcisi kullanıcıları, kolay plan  yönetimi için bir sunucuya bağlanıp bir diğerinin canlı ve kaydedilmiş videolarına erişebilir.

IIS Yük Dengeleme Desteği

VI Web İstemcisi, çok sayıda aktif kullanıcı içeren bir çoklu sunucu yerleşiminde IIS Yük Dengeleme teknolojisini tam anlamıyla destekler. Yük Dengeleme, bant genişliğindeki ani değişimlere yönelik olarak sisteminizi izleyip bu ani değişimleri sunucularınız arasında otomatik olarak dengeli bir şekilde dağıtarak kararlılık sağlar.

İnteraktif Tesis Haritası Simgeleri

Tesis Haritaları ile sitenizi coğrafi olarak yönetin. Farenizin imlecini herhangi bir Kamera Simgesinin üzerine getirerek canlı kameraları görüntüleyin. Sadece harita simgesine tıklayarak dilediğiniz kapıyı Açın, Kilidini Açın veya Kilitleyin. Kapı simgeleri, durumlarına bağlı olarak gerçek zamanlı olarak renk de değiştirir. Katmanlı Harita Simgeleriyle bir tesis haritasını diğerine bağlayarak çok seviyeli haritalar oluşturun.

Active Directory ve LDAP Desteği

Aktif Directory veya LDAP veritabanınızdan kişi veya grup olarak çok sayıda kullanıcıyı içe aktarın. Görüntüleme yapan tüm istemciler arasında dolaşan kullanıcılar için güvenlik amaçlı giriş bilgileri belirleyin. Söz konusu bilgiler kameralara erişimi, kaydedilmiş videolardan klip hazırlama olanaklarını sınırlandırabilir veya PTZ’leri yönlendirme gibi belirli kamera işlevlerini kısıtlayabilir.

Grafiksel Zaman Çizelgesi

VI Web İstemcisi’nin Grafik zaman çizelgesi ile kaydedilmiş videoları Bulun, Yer İşareti Ekleyin ve Klip haline getirin. Fare imlecini zaman çizelgesi üzerinde hareket ettirerek kaydedilmiş videoları önizleyin. Daha sonra bakmak istediğiniz ilgi çekici herhangi bir olaya Yer İşareti Ekleyin. Kullanıcıların şifreli bir filigran içeren video dosyalarından klip hazırlayıp indirmelerine izin verin.

Güvenlik

Web İstemcisi ile kullanıcı tarayıcıları arasındaki iletişim, standart MJPEG formatında olabileceği gibi, Video Insight ActiveX kontrolü kullanıcısı olması durumunda güvenli ve özel bir formatta da olabilir. Ayrıca IIS’e bir SSL sertifikası yüklendiğinde istemci ile sunucu arasında aktarılan tüm veri şifrelenebilir.

Tam Kamera Yapılandırma Desteği

Mevcut kameralarınızı tamamen yapılandırın veya sisteminize yenilerini ekleyin. Kare hızı ve çözünürlük gibi tek bir kameranın kayıt seçeneklerini değiştirin. Hatta bu amaca yönelik bir yazılım indirmeden belirli bir kamerayla ilgili bakım notları veya yapılandırmayla ilgili hatırlatma notları ekleyin.

 

VIDEO INSIGHT MOBİL - Her Yerde İzleme

VI Mobil, kendilerine yetki verilmiş “hareket halindeki” kullanıcıların herhangi bir sunucudaki herhangi bir kameradan canlı ve kaydedilmiş videolara erişmesine olanak tanıyan bir video yönetim sistemi uygulamasıdır. Kullanıcılar, PTZ kameraları görüntüleyebilir ve kontrol edebilir, H.265 ile tam çözünürlükte ve yüksek kare hızlarında görüntüleme yapabilirler. Uygulama, kullanıcılara kameralara tek tek veya önceden belirlenmiş düzenlerle grup olarak erişim yetkisi sağlayarak tüm ayarları tek bir adresten dışa aktarır.

• Bir kere bağlanın ve herhangi bir sunucudan herhangi bir kamerayı izleyin
• Canlı H.265/H.264 yayınlarını kameralarınızdan izleyin
• Sunucu tanımlı düzenlerde 16 adede kadar kamerayı görüntüleyin
• Tesis Haritalarını otomatik olarak yükleyin
• Sunucu İstatistiklerini görüntüleyin
• Gruplandırılmış sunucu modu
• Canlı görüntüden videoyu geri sarın
• Dinamik görüntü boyutlandırma
• Genel ve özel IP adresi desteği
• Özgün giriş bilgileri kullanma seçeneği

DAHA FAZLA GÖSTER

Ürün
Image Data
Technical
Software
Tools
Tech/Training Videos
Training Materials
Genel
Logo Data
Marketing
Marketing Videos

Service and Support
 • Product Main Image: Video Insight
  Product Main Image: Video Insight
  Video Insight - Video Management Software - Main Image with Mac
  Thu, 24/01/2019 - 10:56
  Download png - 3.44 MB
  Icon: Video Insight
  Icon: Video Insight
  Video Insight Video Management Software Icon
  Wed, 23/01/2019 - 13:19
  Download png - 117.54 KB
  VI Mobile Iphone2
  VI Mobile Iphone2
  Video Insight - Video Management Software - Mobile Client Screen Shot
  Wed, 23/01/2019 - 16:05
  Download jpg - 90.52 KB
  VI Mobile Iphone3
  VI Mobile Iphone3
  Video Insight - Video Management Software - Mobile Client Screen Shot
  Wed, 23/01/2019 - 16:05
  Download jpg - 87.62 KB
  VI Mobile Iphone4
  VI Mobile Iphone4
  Video Insight - Video Management Software - Mobile Client Screen Shot
  Wed, 23/01/2019 - 16:05
  Download jpg - 83.34 KB
  VI Mobile Iphone1
  VI Mobile Iphone1
  Video Insight - Video Management Software - Mobile Client Screen Shot
  Wed, 23/01/2019 - 16:05
  Download jpg - 118.53 KB
  Product Image: Video Insight ScreenShot 11
  Product Image: Video Insight ScreenShot 11
  Video Insight - Video Management Software - Client Screen Shot
  Thu, 24/01/2019 - 10:59
  Download jpg - 478.08 KB
  Product Image: Video Insight ScreenShot 12
  Product Image: Video Insight ScreenShot 12
  Video Insight - Video Management Software - Client Screen Shot
  Thu, 24/01/2019 - 10:59
  Download jpg - 510.03 KB
 • Product Image: Video Insight ScreenShot 14
  Product Image: Video Insight ScreenShot 14
  Video Insight - Video Management Software - Client Screen Shot
  Thu, 24/01/2019 - 10:59
  Download jpg - 181.04 KB
  Product Image: Video Insight ScreenShot 20
  Product Image: Video Insight ScreenShot 20
  Video Insight - Video Management Software - Client Screen Shot
  Thu, 24/01/2019 - 10:59
  Download jpg - 145.5 KB
  Product Image: Video Insight ScreenShot 22
  Product Image: Video Insight ScreenShot 22
  Video Insight - Video Management Software - Client Screen Shot
  Thu, 24/01/2019 - 10:59
  Download jpg - 349.31 KB
  Product Image: Video Insight Mac Image2
  Product Image: Video Insight Mac Image2
  Video Insight - Video Management Software - MAC Client Screen Shot
  Thu, 24/01/2019 - 11:02
  Download jpg - 465.96 KB
  Product Image: Video Insight Mac Image3
  Product Image: Video Insight Mac Image3
  Video Insight - Video Management Software - MAC Client Screen Shot
  Thu, 24/01/2019 - 11:02
  Download jpg - 377.39 KB
  Product Image: Video Insight Web Client Image1
  Product Image: Video Insight Web Client Image1
  Video Insight - Video Management Software - Web Client Screen Shot
  Thu, 24/01/2019 - 11:03
  Download jpg - 365.36 KB
  Product Image: Video Insight Web Client Image2
  Product Image: Video Insight Web Client Image2
  Video Insight - Video Management Software - Web Client Screen Shot
  Thu, 24/01/2019 - 11:03
  Download jpg - 139.2 KB
  Product Image: Video Insight Web Client Image3
  Product Image: Video Insight Web Client Image3
  Video Insight - Video Management Software - Web Client Screen Shot
  Thu, 24/01/2019 - 11:03
  Download jpg - 191.09 KB
 • Product Image: Video Insight Web Client Image4
  Product Image: Video Insight Web Client Image4
  Video Insight - Video Management Software - Web Client Screen Shot
  Thu, 24/01/2019 - 11:03
  Download jpg - 217.54 KB
  Product Image: Video Insight Web Client Image5
  Product Image: Video Insight Web Client Image5
  Video Insight - Video Management Software - Web Client Screen Shot
  Thu, 24/01/2019 - 11:03
  Download jpg - 182.13 KB
  Product Image: Video Insight Mac Image1
  Product Image: Video Insight Mac Image1
  Video Insight - Video Management Software - MAC Client Screen Shot
  Thu, 24/01/2019 - 11:03
  Download jpg - 561.03 KB
 • Video Insight: Download Free Trial
  Video Insight: Download Free Trial
  Panasonic Video Management Software - Free Download
  Wed, 23/01/2019 - 12:33
  Download File
  Video Insight: Storage and Bandwidth Calculator
  Video Insight: Storage and Bandwidth Calculator
  Panasonic Video Management Software - Storage and Bandwidth Calculator
  Wed, 23/01/2019 - 12:39
  Download File
 • Video Insight: Storage and Bandwidth Calculator
  Video Insight: Storage and Bandwidth Calculator
  Panasonic Video Management Software - Storage and Bandwidth Calculator
  Wed, 23/01/2019 - 12:39
  Download File
 • Training Videos: Video Insight
  Training Videos: Video Insight
  Link to Video Insight Video Management Software - How To Video Library
  Thu, 24/01/2019 - 11:11
  Download File
 • Training Videos: Video Insight
  Training Videos: Video Insight
  Link to Video Insight Video Management Software - How To Video Library
  Thu, 24/01/2019 - 11:11
  Download File
 • Panasonic Video Management System – Video Insight
  Panasonic Video Management System – Video Insight
  Today, many IP Video Management Software products have been designed with unnecessary complexity and a bloated infrastructure – and cost way too much to own! Panasonic Video Insight VMS provides an easy-to-use open video management platform that delivers full situational awareness and indisputable detail, reducing investigation time, and allowing you to provide superior overall protection. This powerful VMS solution captures, manages, and stores video surveillance across a network – at a single or multiple locations – and supports the broadest range of IP and analog camera models. The Video Insight’s Security Management Software is the perfect solution for multi-facility configurations including K-12 schools, universities, city surveillance, law enforcement, transportation, and SMBs in need of a scalable, yet easy-to-use software. Video Insight is the latest in surveillance technology integrating powerful enterprise VMS features, hardware optimisation and cost efficiency – all in one robust system.
  Fri, 07/06/2019 - 13:52
  View video

Please see below the services available for this product. You can also use this section to access the general Service & Downloads area of the website or contact our Technical Support team.

GENEL SERVİS VE YÜKLEMELER TEKNİK DESTEK İSTEĞİ

Please see below the services available for this product. You can also use this section to access the general Service & Downloads area of the website or contact our Technical Support team.

GENEL SERVİS VE YÜKLEMELER TEKNİK DESTEK İSTEĞİ

There are currently no key services available.

Please see below the services available for this product. You can also use this section to access the general Service & Downloads area of the website or contact our Technical Support team.

GENEL SERVİS VE YÜKLEMELER TEKNİK DESTEK İSTEĞİ

There are currently no other services available.

Specifications