Phone number:
Phone number:
Current language: Türkçe

Video Management Software

Video Insight güçlü kurumsal VMS özelliklerini, donanım optimizasyonunu ve maliyet etkinliği sağlam tek bir sistemde bir araya getiren en son izleme teknolojisidir.

Günümüzde, IP Video Yönetim Yazılımı ürünlerinin çoğu gerekenden çok daha karmaşık ve şişirilmiş bir altyapıya sahip olacak şekilde tasarlanıyor – ve bu ürünlerin satın alma maliyetleri çok yüksek! Video Insight, araştırma süresini azaltarak ve üstün bir genel koruma sağlamanıza olanak tanıyarak tam durumsal farkındalık ve tartışmasız detay sağlayan, kullanımı kolay açık bir video yönetim platformu sunar.

Bu güçlü VMS çözümü, bir ağ genelindeki – güvenlik videolarının kayıtlarını bir veya birden fazla konumda – yakalar, yönetir ve depolar. Ayrıca, birçok IP ve analog kamera modelini destekler. Video Insight’ın Güvenlik Yönetimi Yazılımı, ölçeklenebilir ve aynı zamanda kullanımı kolay bir yazılıma ihtiyaç duyan K-12 okulları, üniversiteler, şehir güvenlik kameraları, kolluk kuvvetleri, ulaştırma şirketleri ile KOBİ’ler gibi çok tesisli altyapılar için mükemmel bir çözümdür.

Video Insight,  güçlü kurumsal VMS özelliklerinin, donanım optimizasyonunun ve uygun maliyetin – hepsini sağlam bir sistemde bir araya getiren en son izleme teknolojisidir. 

 

Global VideoInsight Website