• KV-S1058Y

    Belgeleri Yüksek Hızda Tarayan Ağ Tarayıcısı

KV-S1058Y
İşletmenizin ihtiyaçlarına uygun şekilde tarama yapın

Çalışma biçiminize uygun tasarlanmış ağ tarayıcıları

Belgeleri Yüksek Hızda Tarayan Ağ Tarayıcısı

Panasonic KV-S10Y Serisi A4 ağ tarayıcıları, günümüz iş dünyasının taleplerini karşılayacak tüm performansı kritik sistem ve ağlara doğrudan bağlanabilme olanağıyla birlikte sunar. Küçük ve orta ölçekli işletmeler (kurumsal ortamlar, bankalar, finans kuruluşları, tıp klinikleri ve oteller gibi) için ideal olan bu tarayıcılar işletmelerin tamamen dijital çalışma yöntemi benimsemesine yardımcı olur.

  • Ağ özellikleri, taramalarınızın PC'ye gerek kalmaksızın doğrudan sistemlerinize bağlanması anlamına gelir
  • Web tarayıcısı ve e-postaya tarama, FTP, SMB sunucusu, SharePoint veya bulut aracılığıyla ağınıza kolayca bağlanın
  • Yüksek hızlı önlü arkalı tarama zamandan tasarruf etmenizi sağlar (KV-S1058Y için 65 ppm, KV-S1028Y için 45 ppm)
  • Yüksek kapasiteli otomatik belge besleyici (ADF) büyük hacimli belgeler için idealdir
  • Çift besleme atlama ve tek dokunuşla tarama dahil olmak üzere güvenilir kağıt besleme, daha az kesinti anlamına gelir
  • Çok belgeli tarama daha fazla esneklik sunar. Böylece pasaport, kabartmalı kart ve uzun kağıt formatlarını tarayabilirsiniz

Doğrudan ağ taraması

Tarayıcılar üç 'itme' taraması modunda, yani PC veya USB bağlantısı olmadan kullanılabilir. Önceden ayarlanmış tarama işlevi sayesinde, kullanıcılar tarama gereksinimlerini önceden kaydettiklerinde doğrudan bir FTP sunucusuna, SMB klasörüne veya e-postaya tarama yapabilirler.

 

Yüksek hızlı tarama

KV-S1058Y modeli 65 ppm/130 ipm*, KV-S1028Y modeli de 45 ppm/90 ipm* hızında tarama yapar. Başka bir deyişle, bu ürünler aynı sınıftaki tüm Panasonic modellerinin en yüksek tarama hızını sunar. Hem 200/300 dpi hem de çift yönlü/renkli belgeler için aynı hız seviyesine ulaşırlar.

*A4/letter, portre, 200/300dpi, ikili/renkli

 

Yüksek kapasiteli otomatik belge besleyici

KV-S10Y Serisi tarayıcılarda aynı zamanda yüksek kapasiteli otomatik belge besleyici (ADF) bulunur. Büyük hacimli işler ve iki taraflı belgeleri taramak için ideal olan ADF, 100 orijinale kadar (80 g/m2) kağıt kapasitesine ulaşır.

Akıllı çift besleme algılama

KV-S10x8 Serisi tarayıcılarda tarayıcı performansını etkileyen kesintileri en aza indirecek akıllı çift besleme algılama özelliği bulunur. Bu özellik etiket, kupon ve fotoğrafların pozisyon ve uzunluklarının, aynı formata sahip belgelerde çift besleme algılamasını otomatik olarak devre dışı bırakmak için hafızaya alınması anlamına gelir.

 

Çift besleme atlama (DFS)

Bir diğer güvenilirlik özelliği ise DFS'dir. Çift besleme tespit edildiği için tarama işlemi durdurulduğunda, çift besleme atlama tuşuna basıp hatayı yok sayabilir ve derhal yeniden çalışmaya başlayabilirsiniz. Bunu özellikle üzerinde etiket, yapışkan notlar bulunan veya birden fazla boyutu olan belgelerde kullanabilirsiniz.

 

Çoklu belge taraması

İşletmenizin belgeleri her şekilde ve boyutta kullandığını ve her bir formatı tek tek taramak zorunda olmak istemediğinizi biliyoruz. KV-S10Y Serisi tarayıcılar, karışık kağıt ve toplu tarama için sert kartlarla birlikte pasaportları, kabartmalı kartları ve uzun kağıtları tarayabilir.