Case studies

Panasonic olarak müşterilerimize teknolojilerimizin kullanımı hakkındaki deneyimlerini ifade etme özgülüğünü vermenin, hikayelerimizi anlatmanın en iyi yöntemi olduğuna inanıyoruz. Vaka çalışmalarımızda elimizden geldiğince farklılıkları sunmaya çaba gösteriyoruz. Ürünlerimizi kullanırken müşterilerimize istediklerini yapma özgürlüğünü nasıl sağladığımızı anlamak için teknolojimizden faydalanan aktif kullanıcıların gerçek raporlarını okuyabilirsiniz.

Punch Robson Solicitors chooses Panasonic as the platform of choice for their new Head Office solution
Romanya'daki Stefadina Comserv, eksiksiz ve etkili bir tarama hizmeti sunmak için yakın zamanda Omicron Service ve Panasonic ile birlikte çalıştı.
Kategori: Business SIP systems, Communication platforms
Sektör: Europe, Retail, Supermarkets
İsveç'in önde gelen süpermarket zincirlerinden biri olan ICA, şirket içi iletişim konusunda çıtayı yükseltti. Son olarak Panasonic’in yeni PBX çözümlerini kullanarak uygun maliyetli ve esnek iş akışı elde eden şirket, aynı zamanda güvenliği ve hizmet kalitesini de artırdı.
Kategori: Business SIP systems, Communication platforms
Sektör: Education, Services, Transport & Logistics
Çek Cumhuriyeti’nde bulunan orta dereceli bir okul, Hibrit IP yükseltmesi ile analog sistemi geride bırakıyor.
Kategori: Business SIP systems, Communication platforms
Sektör: Europe, Retail, Retail Outlets, Retail Outlets, Chain Stores & Other Retail, Services
Yorkshire merkezli iş ortağımız Local Telecom Service, Käthe Wohlfahrt'ın York'taki ilk İngiltere satış mağazasında Panasonic PBX sistemlerin kurulumunu başarıyla tamamladı.

Pages