• KV-S8147

    Daha hızlı, yüksek hacimli ve güvenilir A3 taraması

DAHA BÜYÜK GÜÇ
KV-S8147 A3 Belge Tarayıcı

Daha hızlı, yüksek hacimli ve güvenilir A3 taraması

  • Dakikada 140 sayfaya varan olağanüstü tarama hızı (140ppm/280 ipm)
  • 100.000 sayfaya varan günlük görev döngüsü
  • Yüksek hacimli 750 sayfalık ADF kapasitesi
  • Farklı boyutlarda, birden fazla belge tarama kapasitesi
  • Akıllı kağıt besleme özelliği
  • Uzaktan merkezi yönetim yazılımı ve yerleşik görüntü işleme

 

Sektörünüz ve kuruluşunuzun büyüklüğü ne olursa olsun, uzun müddetli, büyük ölçekli ve hızlı A3 taraması için Panasonic'in son teknoloji ve alanında lider KV-S81 serisi (KV-S8127 ve KV-S8147'den oluşan) ideal bir seçim olacaktır. 

DAHA HIZLI

KV-S8147, dakikada 140 sayfa varan inanılmaz bir tarama hızına sahiptir. Manuel ve otomatik besleme arasında kesintisiz geçiş yapabilir veya karmaşık tarayıcı ayarlarıyla uğraşmamak ve görüntüleri yeniden taramadan gözden geçirmek ve ayarlamak için Auto Rescan (Otomatik yeniden tarama) ve Auto Preview (Otomatik ön izleme) özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

 

Tam renkli LCD dokunmatik panel işlerin okunmasını kolaylaştırdığı gibi uygulanmasını da hızlandırır. Ayrıca opsiyonel ön/son yazıcı sayesinde taranan veri ve orijinal belge arasında hızlı bir karşılaştırma yapabilirsiniz.

 

Site Central Manager Suite yazılımı sayesinde çalışanlar tek bir ağ üzerinde birden fazla tarayıcıyı merkezi olarak yönetebilir. Çevrimiçi tarama durumu ve bakım kontrollerinin uzaktan gerçekleştirilebilmesi sayesinde bireysel operatör yönetimi ihtiyacı azalır, zamandan ve kaynaktan tasarruf sağlanır. 

DAHA YÜKSEK HACİM

Otomatik belge besleyicisi (ADF) tek seferde 750'ye kadar A4 kağıt ve 500'e kadar A3 kağıt çift taraflı taramasını mümkün kılar. Buna ek olarak, serinin iki modeli de farklı kalınlıklardaki, ölçülerdeki ve uzunluklardaki kağıdı hatasız ve eş zamanlı olarak tarayabilir. Bu sayede marjların sürekli sıfırlanması ve kağıtların el ile değiştirilmesi gerekmez. Ayrıca tarayıcının düz yolu sayesinde, zarar görmüş veya yıpranmış belgeler bile verimli bir şekilde taranabilir.

 

ÜST DÜZEY GÜVENİLİRLİK

Çift besleme algısı ve atlamasından, eğiklik düzeltme, zımbalı ve sıkışık belge gürültüsü algılamaya kadar bir çok özelliğe sahip KV-S81 Serisi akıllı besleme kontrolü, kağıt besleme hataları sebebiyle harcanan zamanı azaltıyor.

 

100.000 sayfaya kadar ayarlanabilir günlük görev döngüsü, 600.000 sayfalık uzun ömürlü rulolar, güvenilir donanım ve kolay bakım özellikleriyle, iki cihaz da performansından taviz vermeksizin eşi benzeri görülmemiş bir dayanıklılığa sahiptir.