Current language: Türkçe
  • Business SIP Systems

Kurumsal SIP Sistemleri

 

SIP Telefon Sistemleri

İletişim sisteminizi nasıl geliştireceğinizi seçme özgürlüğü

İşinizle ilgili ihtiyaçlarınız sık sık değişir; işte bu yüzden Panasonic çoklu işletme ve ofis uygulamaları için çok geniş iletişim sistemleri sağlıyor.

Çeyrek yüzyıldır telefon sistemleri sektöründe pazar lideri olan Panasonic dünyadaki en güvenilir iletişim sistemlerini üreten firmalardan biridir.

Her büyüklükte şirket için SIP sistemleri

Panasonic SIP telefon cihazları esnek, kurulumu kolay, öncü yazılım anahtarı teknolojisi tedarikçileriyle uyumlu ve işletmenizle büyüme kabiliyetine sahiptir. Yalnızca çalışanlarınız ve müşterilerinizle etkili bir şekilde iletişim kurabilmenizi sağlamaz, maliyetleri düşük tutmanıza da yardımcı olur.

Çok fazla sistem seçeneği, ahize ve telefon seçeneği olması ihtiyaçlarınıza ve farklı çalışma ortamlarının taleplerine tamamen uyan bir sistem oluşturmanıza yardımcı olabileceğimiz anlamına gelir. İster kablolu veya kablosuz telefonlarla birkaç kullanıcı için Yüksek Tanımlı VoIP aramalar yapabilecek küçük ofis telefon sistemi, ister tüm dünyada mobil cihazdan çalışmayı ve iletişim kurmayı kolaylaştıran çok mekanlı bir sistem tercih edin, Panasonic sizi ve işletmenizi etkili bir şekilde destekleyerek bir SIP sistemi kurmanıza yardımcı olacak uzman tavsiyesine sahiptir.

SIP sistemleri – işletme avantajları

Geleneksel analog telefon iletişim sistemlerine kıyasla birçok avantajıyla birlikte Oturum Başlatma Protokolü (SIP) teknolojisine dayanan işletme telefon sistemlerinin popülaritesi hızla artıyor.

Azalan çağrı maliyetleri, gelişmiş işlevsellik ve yönetim kolaylığı, düşük satın alma maiyeti sunan IP tabanlı bir sistemi benimsemenizi sağlayan, sistem değişiklikleri için hızlı geri dönüş sürelerini sağlayan ve aynı zamanda müşteri hizmet seviyelerinizi iyileştiren avantajlardır.

İşletme IP telefon sistemleri serimiz SIP kablosuz sistemlerini, SIP DECT bazlı üniteleri, SIP DECT multi cell sistemlerini ve SIP masaüstü terminallerimizi içerir.

İşletme VoIP ve işletme SIP sistem çeşitlerimizin bireysel ürünleri hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen aşağıdaki seçeneklerden birini belirleyin Bir Panasonic temsilcisi ile konuşmak isterseniz aşağıdaki butona tıklayın.