• Harberler

Haberler

19/03/2018

Panasonic Business, çalışanlara ofis dışında özgürce çalışabilmeleri için kendi akıllı telefonlarını şirket dahili telefonu olarak kullanabilme özgürlüğü sunmayı hedefleyen yeni bir İnternet telefonu uygulamasını piyasaya sürdü.

10/10/2017

Panasonic, tüm kurumsal sanal uygulamalarla uyumlu ve çok yönlülük sunan yeni bir kompakt tarayıcı serisi olan KV-S1037'yi piyasaya sürdü.

Ofislerde, bankalarda, tıp merkezlerinde ve konaklama sektöründe kullanılması amaçlanan bu tarayıcılar, kurumlara tamamen dijital bir tarayıcı ile çalışma özgürlüğü veriyor. 

9/10/2017

Panasonic, dijital çalışma sistemine geçişe destek olan teknoloji talebine yanıt olarak yeni ağ tarayıcısı serisi KV-S10Y'yi piyasaya sürdü.

7/06/2017

Piyasaya yönelik ilk hamleler Birleşik Krallık, Benelüks, Almanya ve Fransa gibi Nuvias'ın güçlü olduğu pazarlara ve Güney Avrupa ile İskandinavya pazarlarına odaklanacak. Nuvias, Panasonic IP setlerinin tamamını sağlayan yüksek değerli bir distribütör olarak faaliyet gösterecek. Masaüstü telefonları ile BroadSoft dahil olmak üzere, bulut tabanlı UC ortamlarında kullanılabilecek hem tek hücreli hem de çok hücreli DECT çözümleri de işbirliğinde mevcut olacak.

Pages