• Harberler

Haberler

10/10/2017

Panasonic, tüm kurumsal sanal uygulamalarla uyumlu ve çok yönlülük sunan yeni bir kompakt tarayıcı serisi olan KV-S1037'yi piyasaya sürdü.

Ofislerde, bankalarda, tıp merkezlerinde ve konaklama sektöründe kullanılması amaçlanan bu tarayıcılar, kurumlara tamamen dijital bir tarayıcı ile çalışma özgürlüğü veriyor. 

9/10/2017

Panasonic, dijital çalışma sistemine geçişe destek olan teknoloji talebine yanıt olarak yeni ağ tarayıcısı serisi KV-S10Y'yi piyasaya sürdü.

7/06/2017

Piyasaya yönelik ilk hamleler Birleşik Krallık, Benelüks, Almanya ve Fransa gibi Nuvias'ın güçlü olduğu pazarlara ve Güney Avrupa ile İskandinavya pazarlarına odaklanacak. Nuvias, Panasonic IP setlerinin tamamını sağlayan yüksek değerli bir distribütör olarak faaliyet gösterecek. Masaüstü telefonları ile BroadSoft dahil olmak üzere, bulut tabanlı UC ortamlarında kullanılabilecek hem tek hücreli hem de çok hücreli DECT çözümleri de işbirliğinde mevcut olacak.

18/05/2017

Panasonic, kullanıcılarına daha yüksek tarama performansı ve daha düşük sahip olma maliyeti vadeden KV-SL30 serisi hibrit tarayıcılarını tanıttı.

Otel, sağlık ve seyahat sektörü gibi kuruluşlara ait kitapçık, pasaport, kimlik kartı, zarf, hasarlı ve karışık boyutlardaki belgeleri kolayca işleyebilmek adına tasarlanan A4 tarayıcılar (KV-SL3066 ve KV-SL3056), otomatik belge besleyiciyle entegre düz yatağa sahip.