• HDVC hakkında daha fazla bilgi
  HDVC Hakkında Daha Fazla Bilgi başlık görüntüsü

HDVC Hakkında

Neden Panasonic Video Konferans?

Yüksek Görüntü ve Ses Kalitesi

Panasonic'in pek çok AV ürününde edindiği teknik uzmanlık, yüksek görüntü ve ses kalitesine götürdü.

Yüksek Görüntü Kalitesi

Panasonic'in VIERA ve DIGA ürünleri ile elde ettiği benzersiz yüksek kaaliteli görüntü teknolojisi, güçlü bir gerçeklik duygusu yaratılmasına yardımcı olur ve herkes aynı odadaymış hissini sağlar. Dijital ev elektroniği platformu Uniphier® sistem LSI'si de, görsel iletişim deneyiminin bir parçası olarak yüz mimiklerinin ve jestlerin net, tam yüksek çözünürlükte görüntülenmesini mümkün kılar.

* Uniphier®,Panasonic Corporation'ın tescilli ticari markasıdır.

 


Yüksek Ses Kalitesi

Benzersiz eko önleyiciler sayesinde doğal 2 yönlü diyalog başarılır. Ekoyu ve uğultuyu azaltır, iki kişi aynı anda konuşsa bile canlı gibi kesintisiz ses kalitesi sağlar. Geniş bantlı stereo ile, net ve genişleyen ses sağlanır. Ayrıca, yön tanıma işlevli sınır mikrofonu (ayrıca satılır), konuşanın sesinin yönünü ve dinleyiciye göre konumunu gösterir. Bu da uzak yerlerde olsalar bile herkes aynı odadaymış hissini yaratan doğal bir diyalog yaratır ve uzun süreli konuşmalarda yorgunluğu giderir.

 

Sabit Bağlantı

Orijinal Panasonic AV-QoS

HD Görsel İletişim Sistemi, yüksek kalitede bağlantı stabilitesi için Panasonic'in ‘kara kutu’ teknolojisi ile birlikte sunulur. Hız kontrol işlevi, ağ yoğunluğunu doğru olarak tahmin eder ve paket kaybını azaltmak için veri aktarım miktarını kontrol eder. Ayrıca, İleri Hata Düzeltmesi (FEC) ve Otomatik Tekrar İsteği'nin (ARQ) birlikte kullanılması, kaçınılmaz paket kaybını önlemeye yardım olur. Bu işlevler, bant genişliğinin güvenli olmadığı ve kullanılabilir bant genişliğinin trafik koşullarına bağlı olarak sürekli değiştiği intranetlerde ve İnternette sabit bir bağlantı kurulmasının ve görüntü bozulmaları ile ses kesilmelerinin önlenmesini sağlar. Şirketin müşterileri ve şirket dışı müşteriler ile görsel iletişim gerçekleştirebilme imkanı sayesinde iş fırsatlarının çeşitliliği de doğal olarak artar.

 

Kolay Çalıştırma

Kolay anlaşılır uzaktan kumanda işlemi ve ekran görünümleri.

Tek dokunmalık düğme ile veya adres defteri kullanılarak istenen tarafı seçin. Uzaktan kumanda TV kumandası olarak kolayca kullanılabilir.

 1. Hızlı Numara Çevirme
  tek bir dokunuşla en sık aranan beş kişiyle iletişim kurabilirsiniz..

 2. Adres Defteri
  Adres defterinden istenen kişiyi doğrudan seçebilir ve bu kişiye bağlanabilirsiniz.

 3. Bağlantı Durumunu Gösterme Ekranı
  Ağın ve yan cihazların bağlantı durumunu kolayca kontrol edebilirsiniz.

 

 

İçerik Paylaşma

Tek bir dokunuşla ikincil kameraya veya bilgisayara geçebilir, film veya yazılım uygulamaları gibi verileri paylaşabilirsiniz.

Bir Bilgisayar Ekranını Paylaşma

Bilgisayar ekranınızı karşıdaki kişiye gösterebilir ve ikiniz de aynı grafik veya sunum verilerine bakarken tartışabilirsiniz.