Main product image
BACK TO PRODUCT CATEGORY
KX-NSX1000
Ana Özellikler (Temel Özellikler)

Ağ kesintisinde eksiksiz çalışmaya devam eder

Güvenli bağlantı aracılığıyla uzaktan sistem yönetimi gerçekleştirilebilir

UC Pro entegrasyonu, masaüstü bilgisayar ve telefon gibi cihazlara bağlanır

Eksiksiz Çok Hücreli DECT sistemi desteği

Cep Telefonu Entegrasyonunu destekler (Uygulama ile)

Her işletmenin farklı iletişim ihtiyaçları vardır; çünkü her işletme müşterileri ile farklı yollardan, farklı yerlerden ve farklı cihazlar kullanarak iletişim kurar. Bu sebeple, günümüzün hareketli ve dağınık iş gücünün, müşterilerden gelebilecek talepleri ve beklentileri anında karşılayacak bir iletişim çözümüne ihtiyacı var.

KX-NSX, günümüzdeki esnek iş gücünü ve artmakta olan müşteri taleplerini karşılayan yeni nesil iletişim sistemleri sunarak, şirketlere tam anlamıyla mükemmel bir müşteri deneyimi sağlamaları konusunda yardımcı olmaktadır. İş yeri çevresinde değişik konumlarda çalışan çalışanlarınız var, iş yerine yeni çalışanlar alıyorsunuz, yeni bir iş yeri kuracaksanız, bir danışma hizmeti başlatıyorsunuz yahut çalışanlarınızın evden çalışması için alt yapı oluşturuyorsunuz; hiç fark etmez; KX-SNX tüm bu ihtiyaçlarınıza kolaylıkla adapte olabilir.

KX-NSX hakkında daha fazla bilgi ver >>

Her ihtiyaç duyduğunuzda yardım ve destek sağlar.

Otomatik sistem yedeklemesi aktiftir. Böylece ana birimde arıza yaşandığında, işletmenizin kritik önem taşıyan iletişimlerini desteklemeye yönelik tümüyle esnek bir hizmet sağlamak için çalışma sisteminde ikincil bir birim devreye sokulur.

Panasonic'in bulut hizmeti, bakım ve servis işlemlerinin uzaktan gerçekleştirilebilmesini sağlar ve hızlı sistem kurtarma işleminin herhangi bir zamanda herhangi bir yerden yapılabilmesine olanak tanır.

 

Size ihtiyaç duyduklarında müşterilerinizin yanında olun

İşiniz sizi nereye götürürse götürsün müşterilerinizle iletişimde kalmaya devam edin. Çok bölgeli kablosuz sistem sayesinde, seyahat halindeyken farklı cihazlardan çağrı alabilirsiniz. Hatta konuşma esnasında bile, masa telefonu ve cep telefonu arasında geçiş yapabilirsiniz.

Etkili yönetim ve kusursuz müşteri hizmeti için mobil cihazlarınızı aynı numara altındaki dahili ofis hattına bağlayın.  Mevcudiyet yönetimi özellikleri, yazılı sohbet ve video arama işlevleri daha etkili bir mobilite ve iş esnekliği sağlar.

İş yeri iletişimlerini birleştirin

Panasonic'in UC Pro desteği, video iletişim işlevleri, dahili çağrı merkezi işlevi, iş ortağı uygulama bağlantısı ve daha fazlası aracılığıyla verimliliği artırın ve kullanıcıların sınırlı kaynaklardan yararlanmasını sağlayın.

Alandaki sorunları anlamak ve çözmek için, arayanları gerçek zamanlı olarak izleyin. Yeni fırsatlar belirlemek ve müşteri hizmetini geliştirmek için arama raporları oluşturun ve bunları bir dış sunucuya kaydedin.  

 

İşletmeniz için uygun olan iletişim türü hangisi?

İşletmeniz için ihtiyaç duyduğunuz iletişim türü ne olursa olsun, Panasonic KX-NSX Serisi, kullanıcılara, iş gücüne yönelik olarak, çeşitli imkan ve özellikle sunar.

 

Standart iletişim
İletişimleri etkili bir şekilde bilgisayardan kontrol edin ve meslektaşlarınıza hızlıca erişmek için IM ve mevcudiyet yönetimini kullanın. Ayrıca DECT kablosuz sistemi kullanarak iş yerinizin etrafında dolaşırken insanlarla kolaylıkla iletişim kurun.

Resepsiyon/Operatör
Arayan numaranın gösteren, üzerine tıklamalı arama kontrolleri gibi basit işlemlerle kolay çağrı yönetimi.  KX-NSX ve şahsi bir telefonla, üyelerin durumunu kontrol edebilir, kolaylıkla arama yönlendirebilir ve tüm bu işlemleri birden fazla iş yerleri ile gerçekleştirebilirsiniz.                                                

Uzak kullanıcılar
Evde ve iş yerinde aynı dahili numarayı kullanarak müşterilerin ve kullanıcıların sizinle kolay iletişim kurmasını sağlayın.

Yöneticiler/Müdürler
Dahili telefon, cep telefonu veya bilgisayar kullanan tüm kullanıcıların iş yeri iletişimlerini etkili şekilde kontrol edin. UC Pro özellikli KX-NSX ile birleşik mesajlaşma (UM), video arama ve tek numara yönetimi yapılabilir.

Mobil kullanıcılar
Herhangi bir cep telefonunu iş yeri numarasının bir uzantısı olarak kullanabilirsiniz. Bu, sizin, tek numara erişimi ile, müşterilerinizle herhangi bir yerden iletişim kurmanızı sağlayacaktır.

Çağrı Merkezleri
Aramaları izleyin, kaydedin ve ölçün. Aramaların özetini çıkarmak ve çağır merkezinin performansını optimize etmek için raporlar oluşturun. 

Ürün özellikleri:

Çoklu cihaz
Farklı konumlarda bulunan birden çok cihaza tek bir telefon numarası atayın.

Çoklu bağlantı sistemi
Düşük bir maliyetli kusursuz bir dahili iletişim sistemi ile 32 farklı konumda, 2000 kadar kullanıcıyla bağlantı kurun.

Akıllı masa
Birden çok kullanıcının aynı dahili telefon numarasını kullanmasını sağlayın. Bu sayede ekipler, çalışanlar masalarının başında olmasa da, müşterilerle hızlı ve güvenilir şekilde iletişim kurabilir.

Merkezileştirilmiş yönetim
İşletme maliyetlerini azaltmak ve verimliliği artırmak için IP ağı kullanarak kullanıcılarınızı tek bir konumdan yönetin. 

Portalım
PBX-spesifik özellik numarası gerekmeden web tabanlı kullanıcı arayüzüne erişin, ayarları değiştirin ve özelleştirin.

 

 

 

Daha fazla bilgi

KX-NSX'in müşteri deneyimini nasıl geliştirebileceğini ve üretkenliğinizi nasıl artırabileceğini keşfedin.

DAHA FAZLA GÖSTER

  • Broşürler
Marketing
Spec Sheets
Broşürler

Service and Support
  • NSX Series Specsheet English
    NSX Series Specsheet English
    Wed, 28/02/2018 - 15:10
    Download File

Please see below the services available for this product. You can also use this section to access the general Service & Downloads area of the website or contact our Technical Support team.

GENEL SERVİS VE YÜKLEMELER TEKNİK DESTEK İSTEĞİ

Please see below the services available for this product. You can also use this section to access the general Service & Downloads area of the website or contact our Technical Support team.

GENEL SERVİS VE YÜKLEMELER TEKNİK DESTEK İSTEĞİ

There are currently no key services available.

Please see below the services available for this product. You can also use this section to access the general Service & Downloads area of the website or contact our Technical Support team.

GENEL SERVİS VE YÜKLEMELER TEKNİK DESTEK İSTEĞİ

There are currently no other services available.

Specifications

Specification documents