• Communication Solutions

Panasonic'in yeni A3 tarayıcıları kurumlarda üretkenliği artıracak

Panasonic, büyük şirketlerin tarama verimliliği ve iş üretkenliği açısından seviye atlamasını sağlayacak yüksek hızlı, geniş hacimli iki A3 tarayıcıyı tanıttı.

Dakikada sırasıyla 120 ve 140 sayfa gibi muazzam yüksek tarama hızları sağlayan KV-S8127 ve KV-S8147 otomatik önizleme, otomatik yeniden tarama, uzak merkezi yönetim yazılımı ve entegre görüntü işleme gibi üretkenliği artıran özelliklerle donatıldı.

Modellerin her ikisi de tek bir çalışmada 750 adet A4 ve 500 adet A3 sayfasına kadar yüksek hacimli çift yönlü tarama olanağı sağlayan yüksek kapasiteli otomatik belge beslemeden yararlanıyor. Buna ek olarak kalınlıkları, boyutları ve uzunlukları farklı belgeler hızla, doğru şekilde ve aynı anda taranarak elle kağıt değiştirme ve kenar boşluklarının sürekli sıfırlanması ihtiyacını ortadan kaldırıyor.

Panasonic İletişim Çözümleri Pazarlama Müdürü Carlos Osuna görüşlerini şu şekilde dile getiriyor: “Panasonic olarak, bu tür modellerin operasyonu güçlendirmesi açısından sağladığı potansiyelin farkındayız; biz buna ‘daha fazla güç’ diyoruz. Tarayıcınızın daha hızlı olması, daha fazla tarama hacmi ve güvenilirlik sağlaması kurumunuz için daha fazla zaman, daha fazla operasyonel verimlilik ve personel üretkenliği anlamına gelir. KV-S81 serisi işiniz için daha fazlasını sağlar.” 

100.000 sayfaya kadar günlük iş döngüsü, uzun ömürlü silindirleri (600.000 sayfaya kadar), son derece güvenilir donanımı ve sağladığı bakım kolaylığıyla her iki model de performanstan ödün vermeden üstün dayanıklılık sunuyor.

Panasonic KV-S81 serisi ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için lütfen şu web sitesini ziyaret edin: https://business.panasonic.com.tr/communication-solutions/