• Communication Solutions

Yeni tarayıcı serisi, tamamen dijital çalışmaya yönelik bir adım

Panasonic kurumsal ortamlar, bankalar, muayenehaneler ve otellerin yanı sıra küçük ve orta ölçekli ofisler için de ideal olan yeni bir belge tarayıcı serisini piyasaya süreceğini duyurdu.

KV-N1058X serisi pasaportlar kabartmalı kartlar ve uzun kağıt biçimleri gibi farklı belgeleri tarama özelliğiyle kurumlar için daha fazla esneklik sağlar.

Ayrıca ağ özelliklerine sahip olan KV-N1058X, iş ağına herhangi bir ağ tarayıcı üzerinden bağlanabilir ve varsayılan olarak 5 MB’a kadar taranmış veriyi bir e-posta sunucusuna doğrudan aktarma özelliğine sahiptir. Ayrıca e-postaya, FTP'ye, SMB sunucusuna, SharePoint’e veya buluta tarama yapılabilir.’

Tüm seçeneklerin renkli görüntülendiği geniş dokunmatik panel üzerinden farklı tarama seçenekleri seçilebilir veya değiştirilebilir.

Panasonic İletişim Çözümleri Pazarlama Müdürü Shinta Muya; “Verilerin doğrudan bir e-posta adresine gönderilmesi günümüzde iş dünyasına yeni giren tüm şirketler için önemli bir ihtiyaç. Bu nedenle Panasonic, KV-N1058X’in bu artan talebi karşılaması için sıkı bir çalışma yaptı,” diyor.

Etkileyici ağ özelliklerinin yanında KV-N1058X, sınıfındaki tüm Panasonic modelleri arasında 65 s/dk/130 g/dk* ile en yüksek tarama hızına sahiptir ve birinci sınıf performans sergiler. Hem 200/300 dpi hem de çift yönlü/renkli belgeler için aynı hızda tarama yapar.

Tarayıcı geniş kapasiteli otomatik çift belge besleyicisi (ADF) ile donatılmıştır. Böylece büyük hacimli belgeleri, çift taraflı belgeleri ve 100 adede kadar orijinali (80/m2) tarayabilir.

KV-N1058X ayrıca belgeleri tarayıcıdan doğrudan mobil cihazlara gönderebilen Panasonic Image Capture Mobil Uygulaması ile birlikte kullanılabilir. 

Panasonic İletişim Çözümleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://business.panasonic.com.tr/iletisim-cozumleri