• Communication Solutions

Panasonic hibrit tarayıcılar daha hızlı ve esnek iş akışı vadediyor

Panasonic, kullanıcılarına daha yüksek tarama performansı ve daha düşük sahip olma maliyeti vadeden KV-SL30 serisi hibrit tarayıcılarını tanıttı.

Otel, sağlık ve seyahat sektörü gibi kuruluşlara ait kitapçık, pasaport, kimlik kartı, zarf, hasarlı ve karışık boyutlardaki belgeleri kolayca işleyebilmek adına tasarlanan A4 tarayıcılar (KV-SL3066 ve KV-SL3056), otomatik belge besleyiciyle entegre düz yatağa sahip.

Panasonic düz yatağın tarama hızını artırmak için gerçekleştirdiği çalışmalarla modelin hızını önceki versiyona oranla yarı yarıya yükseltti. 65ppm/130ipm'de tarama yapan KV-SL3066 ve 45ppm/90ipm'de tarama yapan KV-SL3056, kendi sınıfındaki diğer Panasonic ürünlerine göre en hızlı modeller oldu.

Tarayıcı, belgelere bağlı olarak kullanıcıların ADF veya düz yataklı belge tarama seçimi yapmasına olanak tanıyor. Kullanıcılar her iki seçeneği de aynı anda kullanabiliyor, belgeleri tek bir dosya olarak kaydederek tarama sırasını diledikleri gibi değiştirebiliyor.

Panasonic İletişim Çözümleri Pazarlama Yöneticisi Shinta Muya yeni konuyla ilgili, “Bugünün iş dünyasında geniş hacimli ve farklı biçimlerdeki kağıt belgelerin kolayca yönetilebilmesi ve yüksek derecede güvenli dijital verilere dönüştürülmesi büyük önem taşıyor. KV-SL30 serisi, kuruluşların verileri daha önce hiç olmadığı kadar kolay ve verimli şekilde taramasını, paylaşmasını, kaydetmesini ve güvenli hale getirmesini sağlıyor" dedi ve ekledi: "Hibrit tasarım sayesinde neredeyse her türlü belge minimum zorluk ve müdahale ile işlenebiliyor.”

ADF özelliği ile tarayıcılar pasaportları, çok sayfalı belgeleri ve banka hesap defterlerini, karışık kağıtları, üç adede kadar kabartmalı kartları aynı anda ve EKG belgeleri gibi uzun kağıt biçimlerini işleyebiliyor. Bununla birlikte düz yatakta hasarlı belgeler, kitapçıklar ve kartvizitler taranabiliyor.

Panasonic KV-SL30 serisi ile ilgili daha fazla bilgi için sayfayı ziyaret edin: https://business.panasonic.com.tr/iletisim-cozumleri/