• Communication Solutions

Panasonic yüksek hıza sahip MFP'yi tanıtıyor

Panasonic; hızlı, yüksek hacimli, güvenli ve uygun maliyetli yazdırma için çok işlevli yeni işletme yazıcısı serisini tanıttı.

DP-MB500 serisi, Panasonic'in geleneksel A4 modellerinin düşük maliyet, yüksek hız, yerden tasarruf gibi avantajlarının yanı sıra, A6'dan A3'e kadar her formatta yazdırma olanağı sunarak iş yeri verimliliğini artırmaya katkı sağlıyor.

Yazıcının WiFi bağlantısı sayesinde kullanıcılar, ister ofiste ister dışarıda olsunlar mobil cihaz üzerinden içerik yazdırmak için mobil yazdırma uygulamasını kullanabilirler. Güvenlik bilgilerinin toplanmadan bırakılmadığından veya ifşa edilmediğinden emin olmak için parola koruması özelliği de mevcuttur.

Hızlı iki taraflı yazdırma ve uzun ömürlü, yüksek verimli sarf malzemeleri sayesinde kağıt ve toner tüketimi azaltılarak işletme maliyetleri düşürülür ve bakım gereksinimi en aza indirgenir.

Panasonic Business'ta İletişim Çözümleri Avrupa Pazarlama Müdürü Carlos Osuna, "Hızlı, esnek, güvenli ve uygun maliyetle çalışmanın bütün iş alanları için önemli olduğunun farkındayız. Bu yüzden yeni MB500 serimiz, kaliteden ödün vermeden son derece düşük maliyetli yazdırma olanağı sunmak için tasarlandı" şeklinde açıklamada bulundu.

Hem iki taraflı hem tek taraflı modda DP-MB545, dakikada 45 sayfaya (ppm) kadar, DP-MB357 ise dakikada 36 sayfaya kadar hızda yazdırma ve fotokopi çekme olanağı sunuyor.

Tek renkli seri, maksimum 1750 yapraklık kağıt kapasitesine ve 150.000 sayfaya kadar aylık yazdırma hacmine sahip.

Panasonic tarayıcılar ve yazıcılar hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen şu adresi ziyaret edin: https://business.panasonic.co.uk/communication-solutions/