Current language: Türkçe
  • Communication Solutions

Panasonic sezgisel iletişim sunan yeni kablosuz SIP telefonu duyurdu

Panasonic Business, küçükten büyüğe tüm işletmeler için kullanımı kolay ve esnek iletişim çözümleri sunmak üzere tasarlanan, KX-TGP600 SIP DECT kablosuz telefon ürün grubunun son üyesi KX-TPA68’i tanıttı.

Haziran 2019'da piyasaya sürülen KX-TPA68 kablosuz telefon sistemi, sunduğu gerçek zamanlı ortak çağrı özelliğiyle, kullanıcıların çağrıları aynı TGP600 ana ünitelerine bağlı birçok KX-TPA68 kablosuz masa telefonu tarafından paylaşılan hatlar üzerinden kolayca yanıtlamalarına, aranmalarına ve aramaları birleştirmelerine olanak tanıyor.

Bu özellik tam kapasiteyle kullanıldığında, çalışanların baz istasyonu başına sekiz taneye kadar kablosuz masaüstü telefon bağlamalarına izin verirken, çalışanlar ilave çoğaltıcı kullandığında hem masaüstü hem de kablosuz ahizelerin kapsama alanı da genişliyor. Yıldız modunda altı, papatya zinciri modunda ise üç adede kadar çoğaltıcı bağlanabiliyor.

Kullanıcıların ilgisini üzerinde tutmak ve bu ilginin iletişim sırasında da devam etmesini sağlamak amacıyla ekranda 3,5 inç renkli LCD ile 3 sayfada 6 tane olarak düzenlenmiş 18 adet esnek fonksiyon tuşu bulunuyor. Telefon, 500 telefon numarası kapasiteli hafızasıyla kullanıcıların rehberde kolaylıkla arama yapmasına olanak tanıyor.

KX-TPA68 bunlara ek olarak, tam çift yönlü hoparlörlü telefon ve bir önceki nesil modele kıyasla yüzde 60 daha geniş ses gücü ile yüksek kaliteli ses özelliği sunuyor. Ayrıca bu cihaz, kalitesi yükseltilmiş gürültü azaltma özelliği sayesinde gürültülü ortamlarda alınan sesin seviyesini otomatik olarak ayarlıyor.

Panasonic İletişim Çözümleri Ürün Pazarlama Yöneticisi Frank Nijholt, konuyla ilgili şöyle konuştu: “Kurumsal iletişim pazarı genişlemeye devam ediyor. Panasonic İletişim Çözümleri olarak KX-TPA68'i daha üst düzey işbirliği ve işletme verimliliğine yönelik bir çözüm olarak piyasaya sunmaktan dolayı oldukça heyecanlıyız. Kullanımı kolay LCD ekranı, gürültü azaltma ve sekiz adede kadar kablosuz telefon bağlama özelliğiyle, TGP600 ekosistemiyle çalışan farklı kullanıcılar için ilgi çekici bir platform sunmayı amaçlıyoruz.”

Panasonic Business İletişim Çözümleri hakkında daha fazla bilgi için: https://business.panasonic.com.tr/iletisim-cozumleri