• Communication Solutions

Panasonic ● CES'ten Canlı Yayın

Event Date: 
10 January 2012 to 13 January 2012
Panasonic, 10 - 13 Ocak tarihleri arası Las Vegas Kongre Merkezi'nde yapılacak 2012 Uluslararası Tüketici Elektronikleri Fuarında (CES 2012) kapsamlı “Akıllı Çözümlerini” sergiliyor.

CES 2012'de ön plana çıkarılan “Panasonic Akıllı Çözümler” son teknoloji ürünü dijital AV ürünleri ve kapsamlı enerji çözümlerini kapsıyor.

Panasonic 2018 yılında şirketin’ 100. yıl dönümünde Elektronik Sektöründeki 1 Numaralı Yeşilci Yenilik Şirketi“ olmayı amaçlıyor. Bu hedef doğrultusunda, CES 2012'de Panasonic standında (Orta Salon #9405 & #9808) sergilenecek Panasonic Akıllı Çözümleri arasında şirketin’ tüm evlerle başlayıp, en sonunda tüm kasabaya genişleyecek kapsamlı enerji çözümlerinin yanı sıra odak noktası Akıllı VIERA TV'ler olmak üzere son teknoloji ürünü dijital AV ürünleri yer alacak.

Aşağıdaki videoda, Panasonic İngiltere Pazarlama Müdürü Andrew Denham, bizi CES 2012'deki Panasonic standına götürüyor. https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=lC2PEI5VHT8
 

Dijital AV Ağı

Panasonic aralarında yeni eklenmiş 47" & 55" LCD TV'lerin, ev sinemaları, dijital kameraların ve video kameraları içeren 2012 Akıllı VIERA ürün portföyünün bulunduğu en yeni dijital AV ürünlerini sunar. Ziyaretçiler, standın ortasında, bağlı TV serisinin arkasındaki beş sütunda beş konsepti (Resim Kalitesi, Kolay Çalışma, Ağa Bağlanma, Eko & Tasarım) örnekleyen Akıllı VIERA Anıtı'nı bulacak. Güçlendirilmiş VIERA Bağlantı bulut tabanlı internet servisleri ve akıllı telefon ve tablet cihazlarına bağlanabilirlik gibi, Akıllı VIERA'nın sunduğu gelişmiş ağ işlevleri gösterilecek. Yüksek Resim Kalitesi Teknolojisi köşesinde, plazma ve LCD teknolojilerinin yanı sıra, yeni geliştirilmiş 4K2K IPS Alfa LCD panelinin bir prototipi sergilenecek. 3D Toplu Gösterimi, ziyaretçilere Olimpiyat Oyunlarının olağanüstü 3D videolarını izleme ve son uzay mekiği görevi sırasında Panasonic AG-3DA1 ikiz lens Tam-HD 3D video kameralar ile çekilmiş olan Uzay Gemisi Atlantis içinde bulunma deneyimi yaşama fırsatı veriyor.
 

Enerji Çözümleri

Bu alanda Panasonic’in GÖZDE® güneş panelleri, yakıt hücreleri, ev tipi lityum-iyon batarya sistemleri ve enerji yönetimi sistemleri, Panasonic’in aşağıda belirtilen kapsamlı enerji konseptini gerçekleştirmeye yönelik temel cihazlar ve teknolojiler sergileniyor: enerji yaratımı, enerji depolama, enerji tasarrufu ve enerji yönetimi. Alanda aynı zamanda Panasonic'in tüm evlere ve şehirlere yönelik benzersiz enerji çözümleri de anlaşılması kolay bir şekilde yer alacak. Bu çözümler arasında, elektrikli araçların yaygınlaşmasını hızlandıracak araç içi sistemler ve şarj altyapısı; daha güvenli, daha rahat bir sürüş deneyimi sunan yeni nesil kokpit sistemleri; ve Panasonic'in dünya çapında uğraştığı akıllı şehir projelerinin örnekleri - örneğin 2014 Mart ayında açılması planlanan Fujisawa Güçlendirilebilir Akıllı Şehir (SST) - bulunacak.

İş Çözümleri
Bu köşede, Panasonic'in ABD pazarına tanıttığı, araç içi ve uçak içi eğlence sistemleri, mağazalara yönelik dijital sinyal ve çözümler gibi işletmelerarası çözümler yer alır.

Geleceğe Uzanan Ustalık Tasarım Felsefesi
Panasonic “Geleceğe Uzanan Ustalık” adını verdiği yeni ürün tasarım felsefesini tanıtacak. Sergide, bu felsefeyi bünyesinde bulunduran ilk ürün olup, ABD'de 2012'de kullanıcının beğenisine sunulacak olan yeni VIERA TV serisi gösterilecek. Geleceğe Uzanan Ustalık Ayrıntıları http://panasonic.net/design/ adresinde bulunabilir

Panasonic ● CES'ten Canlı Yayın
Panasonic, tüm dünyadan insanların Panasonic CES deneyimini paylaşmalarına ve Akıllı Çözümler dünyasını keşfetmelerine olanak sağlamak için Las Vegas'tan “Panasonic CES'ten Canlı Yayın” başlıklı canlı ve interaktif bir yayın yapacak.