Current language: Türkçe
  • The OneNet advantage

OneNet avantajının tanıtımı

Panasonic'in Tümleşik İletişimler Platformu ürün gamı, OneNet desteğiyle çalışıyor.

OneNet destekli ürünler Tümleşik İletişim Platformlarının tüm KX-TDE ve KX-NCP ürün gamını kapsamakta, bunların içinde KX-NCP500X/V “Yeni İş Sürümleri” de yer almakta, – tek tesisliden çok tesisliye, küçükten büyüğe, çok geniş çeşitlilikteki işletmelere çözüm sağlamaktadır. Bu gelişmiş Tümleşik İletişim Platformu ürün gamı, IP ağınızın potansiyelini en üst seviyeye çıkararak işletmeniz rekabetçi bir avantaj kazandırmak için tasarlanmış çözümler sunar.

OneNet, Panasonic'in Tümleşik İletişim Portföyündeki heyecan verici bir evrimdir; bu portföy şunlar gibi çok kuvvetli güçlendirmeler sağlar:
 
  • NCP500 & 1000 ve NCP500X/V'nin yanı sıra TDE100, 200 & 600'ü içeren tüm iletişim platformları ailesi içinde kullanılabilen Tek Ortak [One Common] özelliği.

  • Birden çok konum ve kullanıcı arasında Kapsamlı Özellik Şeffaflığı.

  • İrtibat merkezleri için gelişmiş kuyruk yönetimi ve arama kaydı.

  • Konuk ağırlama mekanları için DECT sayfalama güçlendirmeleri

  • Ortak kullanılan yaşam alanları için kiracıya özgü otomatik yönlendirme

  • Güçlendirilmiş kapasite yoluyla büyüme ve konuşlanma için ölçeklenebilir çözümler sunar.

  • Sezgisel Çok katılımcılı Konferans & işbirliği ile CTI güçlendirmeler gibi Güçlendirilmiş Uygulamalar.

 

OneNet Avantajı

OneNet, şirketlerin sanal ekipler yaratmasına ve Arama Dağıtımı, Merkezileştirilmiş Sesli Posta, Çok katılımcılı konferans, Mobil entegrasyon gibi özelliklerde temel güçlendirmeler yoluyla kaynakları daha etkin paylaşmasına olanak verir.

Tüm OneNet sistemleri, çevre dostu olarak tasarlanmış olup, sistem güç tüketimi önceki serilere kıyasla %54'e kadar azalmıştır.

 

Ölçeklendirilebilir Çözümler

Pek çok özellik, birden çok konum ve kullanıcı arasında veya QSIG linkleri kullanan 100'e varan tesis arasında şeffaf şekilde işler.

Çalışanlar farklı ofislerde olsalar bile aynı çağrı yakalama grubuna veya ICD grubuna yerleştirilebilir.

 

Güçlendirilmiş Uygulamalar

Tekli, basit bir Kullanıcı Arayüzü, kullanıcılara sezgisel çok katılımcılı konferansa ve güçlü işbirliği araçlarına erişim imkanı verir. İletişim Yardımcısı v4 ile birleşen OneNet, süreç etkinliğini arttırmak için Microsoft Outloook gibi popüler masaüstü CRM sistemleri ile entegrasyon imkanı sunar.

Konferans grup aramaları kullanıcılar tarafından belirlenebilir. Harici katılımcılar numaraları çevirip aramaya manüel olarak dahil olmak zorunda kalmadan aramaya katılabilir. Sürükle ve bırak sesli konferansları, İletişim Yardımcısı v4 kullanılarak birden çok ağda ayarlanabilir.