• Communication Solutions

Panasonic Convention 2012

Event Date: 
20 February 2012
Panasonic, Panasonic Convention 2012 etkinliğinde en son Akıllı Çözümlerini tanıttı - Öne çıkan konulardan biri Avrupa'da Akıllı telefon lansmanına, Smart VIERA'ya, Ev sinema ve sistemlerine ve yeni aydınlatma ürünlerine yönelik planlar oldu

Panasonic Avrupa, bu sene 20 Şubat 2012'de düzenlenen yıllık etkinliği Panasonic Convention'da 2012 tüketici elektronik ürün dizisini kullanıcıların beğenisine sunuyor. Etkinlik, Panasonic’in Avrupa’daki 50. yılı şerefine Almanya’nın Hamburg şehrinde gerçekleşiyor. Panasonic aralarında Akıllı VIERA TV'lerin, akıllı telefonların, ev sinema sistemlerinin ve LUMIX dijital kamera ile kaydedicilerin bulunduğu, şirketin kapsamlı enerji çözümlerinden en son teknoloji ürün dijital sinema ve ses sistemlerine kadar 2012 yılına ait en yeni Akıllı Çözümler portföyünü sergileyecek.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=fiGWegyVBQ0

En yeni Akıllı Çözümlerimizi keşfetmek için etkinlikten görüntülü satırbaşlarını keyifle izleyeceğinizi umarız. Ayrıca, etkinlikten en yeni fotoğrafları görmek için Flickr albümümüze de bakabilirsiniz; http://www.flickr.com/photos/panasonic-europe/

'ELUGA' Akıllı Telefon
Avrupa Lansmanı

Etkinlikte Panasonic, ilkbaharda Avrupa’da lansmanını yapmayı planladığı yeni akıllı telefonunu tanıtacak. Panasonic geçen yıl 2012 İlkbaharında Avrupa ile başlamak üzere akıllı telefon işini Japonya dışına genişletme planını duyurdu; Panasonic, 2015 yılına kadar denizaşırı 15 milyon telefon satışı planlıyor.

Panasonic İngiltere Genel Müdür Keith Evans'ın yeni ELUGA akıllı telefon lansmanı konusunda 20/02/2012 tarihinde akşam 19:39'da Sky News'te verdiği röportajına bakmaya ne dersiniz?

Keith Evans, Sky News'te - link
ELUGA lansmanı hakkında basın bildirisini okuyun - link
Yeni Panasonic Akıllı Telefon hakkında daha fazla için buraya bakın  - link
 

Akıllı VIERA TV'ler

Panasonic, zahmetsiz yeni nesil TV deneyimi sunan 2012 SmartViera LED LCD ve Plazma ürün portföyünü sergileyecek. Görüntü kalitesi, ağa bağlantı, kolay kullanım, dizayn ve eko olmak üzere beş önemli özelliği temel alan Panasonic’in SmartViera TV’leri izleyicilerin televizyon izlemesini, internette gezinmesini, sohbet etmesini ve içerik paylaşımında bulunmasını daha kolay hale getiriyor. Tüm teknolojiler, hem şık hem de çevre dostu olan yüksek kaliteli materyallerin tasarımı bünyesinde bulunuyor.

Smart VIERA’nın sezgisel ve intuitive and kapsamlı yeni nesil TV deneyimi, bugün duyurulan genişletilmiş LED LCD ürün portföyünde yer alıyor ve bunun içinde Panasonic’in Panasonic’in bugüne kadarki en büyük LED TV’si olan 55 inç WT50 serisi de bulunuyor. Ayrıca Panasonic’in sıra dışı görüntü kalitesini hem 2D hem 3D Full HD olarak sunan amiral gemisi VT50’nin de aralarında bulunduğu 2012 Plazma ürün yelpazesinin büyük bölümünde de bulunuyor.

2012 Smart VIERA TV'leri keşfedin - link

LUMIX Dijital Kameralar

Panasonic’in içinde yepyeni kompakt dijital kamera seti ve popüler LUMIX G sistem kameralarının bulunduğu tüm LUMIX kamera portföyü de sergilenecek. Kompakt kamera ürün grubu, yakın zaman önce duyurulan Panasonic’in bugüne kadarki en gelişmiş fotoğraf ve video hibrit kompakt fotoğraf makineleri olan LUMIX FT20 ve LUMIX TZ30 ürünlerini de içeriyor. Ayrıca yeni şık zum SZ serisi, güçlü 10x optik zum ve tam HD Video kaydını desteklerken şıklık ve kompaktlık sunuyor.

2012 Lumix Dijital Kamera ürün portföyüne bakın - link
Yeni Lumix TZ30 Süper Zum Seyahat Kamerasını keşfedin - link

Video Kamera

Panasonic, aralarında bir dizi yeni performans özellikleri ve işlevlerinin bulunduğu yeni sekiz modelli HD veideo kamera ürün porföyünü sergileyecek. HC-X900 ve X800 ürün gamındaki en önemli ürünler, Nano Yüzey Kaplama Teknolojisine sahip Leica Dicomar Lens 3MOS Pro ve Crystal Engine Pro II kombinasyonu sayesinde Panasonic’in şimdiye kadarki en yüksek görüntü kalitesini sunuyor.

Bunun dışında, yeni HC-V700, üstün görüntü kalitesi için Panasonic’in yeni geliştirilmiş Yüksek Hassasiyet Sensörünü içeriyor. 28 mm'lik bir geniş açı2 ayarı ve Akıllı 46x Zum donanımlı olup, 3D çekimi destekler.

2012 Panasonic Video kamera ürün gamına bakın - link

Ev Ses-Sinema Sistemleri

Yeni tanıtılan yenilikçi bir dizi ev sinema ve ses sistemleri ürünleri arasında, öncü DMP-BDT500 modeli gibi yeni Akıllı Ağ Tam HD 3D Blu-ray Disk oynatıcılar, 3D Tam HD Blu-ray ev sinema sistemleri, Kompakt Stereo Sistemler ve Konsept Hoparlör Sistemleri bulunuyor.

 Ev Eğlencesi Ürün Portföyü - link

Akıllı Enerji Çözümleri

Bu yılki etkinlik aynı zamanda Panasonic’in 2018’e kadar kapsamlı enerji çözümleriyle “Elektronik Sektöründe En Çevreci Şirket” olma vaadini de ön plana çıkarıyor. Panasonic Nisan ayında Avrupa’da müşterilere LED aydınlatma ürünlerinin satışına başlayacağını duyurdu; yeni E27 LED ampulü, E14 LED mum ampulü ve ödüllü Nostaljik Şeffaf LED ampulü Panasonic Convention’da sergilenecek.

Ayrıca Panasonic HIT güneş enerji panelleri ve enerji verimli ısı pompalarının da dahil olduğu kapsamlı Akıllı Enerji Çözümleri portföyünde yer alan diğer teknolojilerinde gösterimini gerçekleştirecek.Panasonic Convention 2012 fotoğrafları