• Communication Solutions

Panasonic Mağazası, Crawley'ye Olimpik bir Tarzda Geldi

Event Date: 
22 October 2011

Eski İngiliz Olimpiyat Şampiyonu Sally Gunnell, 22 Ekim'de County Mall, Crawley'deki yepyeni Panasonic mağazasının açılışını kutlamak ve açılışı gerçekleştirmek üzere Crawley'e geliyor.

Avensys genel müdürü Markus Wood, County Mall'a yeni bir Panasonic Mağazası açarak uzmanlaşmış İşitsel-Görsel Hizmetler şirketini genişletecek. Bu mağazada Crawley halkına birinci sınıf Panasonic ürünleri sunulmasının yanı sıra, bu mağaza kasabanın büyük bir bölgesel alışveriş olma yolundaki çabalarına da yardım edecek.

Markus Wood şu yorumlarda bulundu: "Gerçek Olimpiyat ruhuyla, Sally Gunnell'ı Crawley'deki Panasonic mağazasını resmen açmak üzere burada ağırlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu heyecan verici açılış, resmi Panasonic marka mağazasını Crawley'ye kazandırırken, aynı zamanda yerel çevre için istihdam sağlanacak ve daha çok alışveriş tutkununu bu merkeze çekecek."

Sally Gunnell, önceki Olimpiyat Oyunları'ndan edindiği deneyimlerini paylaşmak ve gelecek Londra 2012 Olimpiyat Oyunlarına dair heyecanını ifade etmek üzere saat 10.00 ile 12.00 arasında orada olacak.

Açılışı kutlamak üzere, bazı özel açılış güzellikleri de yapılacak. Bunlar arasında, 50 inç 3D Akıllı Viera televizyonda 300£ tasarruf* ve DMC-GF3 Lumix kamerada 50£ nakit indirimi sayılabilir.

Bu mükemmel teklifleri ve İngiltereli Olimpik atletle tanışma fırsatını kaçırmayın. Panasonic Mağazasının büyük açılışı için County Mall, Crawley'e gelin.

Mağazada tüm hüküm ve koşulları sormayı unutmayın.