• Communication Solutions

Panasonic, KV-S5055C tarayıcısını kullanıma sokarak iş yerlerindeki teknoloji kabusuyla savaşıyor ve ofisin verimliliğini arttırıyor

Panasonic System Networks Avrupa, iş yerlerindeki donanım arızalarının en yaygın nedenlerinden bazılarını ortadan kaldıran profesyonel bir tarayıcıyı, KV-S5055C'i kullanıma sundu

 
KV-S5055C, A3 uyumlu ve dakikada 90 sayfa tarama kapasitesinde olup1, 100 fit uzunluğa kadar belgeleri işleyebiliyor. Otomatik belge besleyici, 200'e kadar belgeyi tutabilir ve yüksek hacimli tarama sağlar.
 
Panasonic, Toughbook diz üstü bilgisayarlar ve interaktif beyaz tahtalar gibi sağlam ve yüksek derecede dayanıklı ürünleri ile tanınıyor, bu yüzden KV-S5055C'nin, bünyesinde Panasonic’'in benzersiz ‘Toughfeed’ teknolojisinin – bulunması şaşırtıcı değil; bu teknoloji, otomatik zımba tespiti ve çift besleme önleme özelliklerine sahip yenilikçi bir kağıt besleme mekanizmasıdır.
 
“Arızalanan tarayıcılar ve donanım zaman kaybına ve ofis içinde büyük gerginliğe yol açabilir. KV-S5055C zamanı kurtarır ve taranan belgenin kalitesini iyileştirir. Toughfeed içinde özel teknolojiler bulunuyor, ancak çok daha gelişmiş özellikler de ekleniyor, böylece farklı büyüklük ve kalınlıkta belgeleri aynı besleme sırasında otomatik olarak tarayabiliyor,” şeklinde konuşan Panasonic Imaging Group genel müdürü Brennan Peyton, sözlerine şöyle devam etti:
 
“Cihazın önemli bir özelliği, otomatik optik temizleme fırçası ve statik ve kağıt tozlarını önemli ölçüde azaltan ‘ION akışıdır’”. “Ayrıca Çift Besleme Atlama Tuşu da ekledik. Böylece kullanıcılar çift yükleme tespit edildiğinde, mesela belgeye bir yapışkan not eklediğinde bile taramaya devam edebiliyor. Bu özellik, satıcılarımızdan gelen geri bildirimlere cevaben eklenmiştir.”
 
Tarayıcıda ayrıca kullanıcıların taranan sayfaları kolayca düzenlemesini sağlayan Panasonic’'in Image Capture Plus yazılımı da bulunmaktadır. Bunun içinde, boş sayfaların çıkarılması, sayfa sırasının ayarlanması, belgelerin kırpılması ve özgün belgedeki zımba deliklerinin bıraktığı izlerin giderilmesi vardır.
 
KV-S5055C dağıtımı, tüm Avrupa'da Kofax ve Avnet tarafından; Almanya'da Alos tarafından; Fransa, Benelüks ülkeleri ve Kuzey Avrupa'da ise Spigraf tarafından yapılacaktır.
 
Bayiler, tüm Avrupa'da mevcut olan bir ödül programında yer almak üzere kayıt yaptırabilirler. Ekim 2009'da başlatılan PIIV programı, satın alma seviyesine dayanılarak geri ödeme teklif etmekte ve birimleri ürün gösterimleri için hazır hale getirmektedir. 
 
1. A4, Manzara, 200 dpi, İkili/Renkli