• Communication Solutions

Panasonic UT670 Akıllı Masa Üstü Telefonu kullanıma sunuyor

Panasonic yeni, UT670 Akıllı Masa Üstü Telefonu kullanıma sunduğunu bildirmenin mutluluğunu yaşıyor

Bu gelişmiş SIP terminalleri Panasonic SIP terminal ürün gamının en son teknolojisini ifade ediyor, bugünün’ sofistike iş tipi masa üstü bilgisayarlarına gelişmiş özellikler ve işlevsellik kazandırıyor. 

UT670, SIP terminallerinin mevcut KX-UT ürün gamına son teknolojili bir uygulama modeli kazandırıyor; tüm modeller ‘birinci sınıf’ yüksek tanımlı ses kalitesine sahip olmakla birlikte, bu model şimdi işlevselliğin her seviyesinde ve fiyatta güzellikler içeriyor. KX-UT113 ve KX-UT123 temel SIP terminalleri, rekabetçi fiyatlandırma ile sağlam işlevsellik vaat ederken, KX-UT133 ve KX-UT136 iş tipi masa üstü terminaller, aynı kusursuz güvenilirlik ve ses kalitesi ile birlikte, programlanabilir özellik tuşları gibi güçlendirilmiş özellikler sunar.

Panasonic UT670'in özünde, yüksek kaliteli, tam çift yönlü hoparlör ile desteklenen geniş bantlı G.722 dahil kapsamlı KODEK desteğiyle birinci sınıf Geniş Bantlı HD ses sunan yüksek kaliteli SIP telefon cihazıdır. Ancak, UT670'de sadece telefon aramalarından çok daha fazlası var!

Linux tabanlı, programlanabilir İşletim Sistemi ile KX-UT670 standart SIP telefon özelliklerinin çok ötesine geçer. Tesis PBX sistemleri ve bulut tabanlı telefon sistemleri ile kullanıma uygun hale getiren geniş bir çeşitlilikteki özelliklerden yararlanır - UT670, Asteriks ve Broadsoft Broadworks ile kullanım onayı almıştır ve sektörün popüler telefon sistemleri çözümleri ile uyumluluk güvence altındadır.

İnternet tarayıcı, takvim, e-posta müşterisi, kişi yönetimi ve ağ kamera kontrolü gibi etkileyici entegre uygulama çeşitlerine ek olarak, UT670 isteğe göre uyarlanan, ücretsiz olarak bulabileceğiniz açık kaynaklı yazılım indirme araçları ile geliştirilebilen uygulamaları da çalıştırır. Böylece, geniş bir çeşitlilikteki uzman dikey uygulamaları için ideal seviyeye getirilebilen, tüm özellikleri bünyesinde bulunduran uygulamalar platformuna uyarlanabilir. 

Basit, sezgisel Grafikli Kullanıcı Arayüzü ile 7 inçlik WVGA dokunmatik ekran, mükemmel çoklu ortam uygulama desteği için H.264 video akışı ve ağ kamera uyumluluğu dahil uyarlama verimlilik uygulamalarına ideal bir kullanıcı platformu sağlar.

Ağa bağlanabilirlik, Ethernet üzerinden Güç destekli ikiz Gigabit Ethernet portu biçiminde sağlanır, tek bir Ethernet kablosunun hem elektrik hem de ağ erişimi için masaya bağlanmasına olanak verir.

Standart telefon sistemi özelliklerinin ihtiyaçları da karşılanır. UT670, 24'e kadar programlanabilir esnek tuş ve SD karta kaydedilen müzik dosyaları dahil 32 zil tonu ile 6'ya kadar SIP kaydını destekler. 

Panasonic KX-UT670 masa üstüne gelişmiş ‘akıllı telefon’ işlevselliği kazandırır – günümüz’ kullanıcılarının ağ ve bulut tabanlı servislere erişim için talep ettiği programlanabilirlik ve esnekliği sağlayarak gelişmiş bir SIP telefon terminalinin tüm özelliklerini bir araya getirir.