Phone number:
Phone number:
Current language: Türkçe
  • Communication Solutions

Yeni Panasonic KX-MB2061: Yeni nesil A4 çok işlevli yazıcılar. Tek 9'u 1 yerde

Şık, yeni Panasonic KX-MB2061 A4 çok işlevli yazıcı, basit bir hepsi bir yerde cihazdan çok daha fazlasıdır: tam gelişmiş bir iletişim merkezidir. tam gelişmiş bir iletişim merkezidir

Panasonic A4 çok işlevli yazıcı ürün gamını yeni KX-MB2061 ile çok daha genişletiyor: şu anda piyasada olan çok işlevli lazer yazıcıların sağladığı standart özelliklerin —örn. 24 ppm'den başlayarak yüksek hızda lazer baskı, standart ağ bağlantısı, tarayıcı ve faks— yanı sıra, bir dizi sesli veri yönetme işlevi sunuyor. Ancak hepsi bununla bitmiyor.

Basitçe anlatırsak, KX-MB2061 Panasonic araştırma ve geliştirme politikasının mantıklı sonucudur: biz sizin günlük faaliyetlerinizi basitleştiren ve aynı zamanda verimliliğinizi arttıran fikirler ve çözümler arıyoruz.

Çünkü Panasonic için, her ayrıntı önemlidir. Her şey önemli.

KX-MB2061 çok işlevli yazıcı konseptini yeniden tanımlıyor. Bu yeni nesil MFP, baskı, fotokopi, tarama ve faks işlevlerinin yanı sıra, aynı zamanda entegre yanıtlama makinesi sistemi ve DECT teknolojili kablosuz telefon sistemi (altıya kadar el aygıtını destekler) gibi bir dizi kullanışlı özelllik de sunar.

Şu anda piyasadaki tek 9'u 1 yerde model, kompakt, yerden kazandıran boyutları ve bugün küçük bir ofisin ihtiyaç duyabileceği hemen her ekipmanı sunar. 24 ppm'de yüksek hızlı baskı, 24 cpm'de fotokopi, renkli ağ tarayıcı, Süper G3 faks, ağ özellikleri, dijital kablosuz telefon, dahili iletişim sistemi, sabit hatlı telefon ve dijital yanıtlama makinesi imkanları sunar. Bunların hepsi, ofis alanından yer kazanmaya ve işletmenizi çok daha etkin hale getirmeye yardımcı olur.

Ayrıca, göz önüne alınacak maliyet tasarrufları da mevcut: KX-MB2061, bir Panasonic DECT sistemi ile donandığı için, ayrı bir kablosuz telefon satın almaya gerek kalmaz. Altıya kadar kablosuz telefon bağlanabilir, tüm ekibe dahili iletişim için masalarında kablosuz telefona sahip olma özgürlüğü verir. Yüksek kaliteli Panasonic DECT telefon, maliyetleri azaltmasının yanı sıra çok net iletişim kalitesi de sunuyor.

Bir diğer kullanışlı ve ayırt edici işlev de sesli mesajları ve faksları uzaktan yönetebilme seçeneğidir. Kullanıcılar sesli mesajlarını ve fakslarını otomatik olarak e-posta yoluyla almayı seçebilir — bu kolaylık, özellikle cep telefonlarını günlük olarak kullanan kişiler için faydalıdır. Yeni KX-MB2061 sesli postaları ve belgeleri akıllı telefonların çok büyük çoğunluğuyla uyumlu olan standart .wav ve .pdf formatlarına dönüştürebilir

Panasonic, KX-MB2000 serisinde olduğu gibi, Easy Print [Kolay Baskı] yazılımını KX-MB2061 modeline de entegre etmiştir. Bu program sayesinde, Word ve Excel gibi çeşitli Microsoft uygulamalarında veya PDF formatında oluşturulan dosyalar birleştirilip yazdırılabilir. Dosyalar önceden baskı ön izleme formatında görüntülenip, belgeler yazdırılmadan önce sayfalar yeniden düzenlenerek, yaprak başına sayfa sayısı 2 ile 16 arasında değiştirilerek veya başlık, dipnot ya da filigran eklenerek sayfa düzeni ayarlanabilir. Bu yenilikçi yazılımla kağıt kullanımı ve baskı hataları önemli ölçüde azalırken, bir Ethernet ya da USB bağlantısı ile çalışma seçeneği de bulunur.

Kağıt tüketimini azaltmak üzere, her iki model de, alınan fakslar için İnternet­tabanlı baskı ön izleme işlevi ile donanmıştır, böylece fakslar yazdırılmadan önce bilgisayarda görüntülenebilir ve daha az önemli fakslar saklanabilir ya da silinebilir.

Sonuncu ancak en az bunlar kadar önemli olarak, Panasonic çok işlevli A4 yazıcılarda çevrimiçi“Easy Scan” işlevi kullanıcılara kendi bilgisayarlarında renkli belgeleri tarama ve doğrudan OCR yazılımına gönderme seçeneği sunar: zahmetli manüel fotokopi işini ortadan kaldırarak düzenlenebilir metin elde etmenin kolay bir yolu. Daha sonra bu dosyalar bir bilgisayara ihtiyaç duyulmadan ortak bir klasör veya FTP sitesine e-posta yoluyla gönderilebilir veya kaydedilebilir.

*Yeni modeller Eylül 2010'dan itibaren kullanıma sunulacaktır.

Önerilen Perakende Fiyatı:
KX-MB2061 - 342.00 Avro'dan Başlayarak (satış vergisi dahil)

Daha Fazla Bilgi İçin
Panasonic Hakkında Bilgi Almak İçin: www.panasonic.it