Current language: Türkçe
  • İLETİŞİM
    PLATFORMLARI

İletişim platformları

İster gelişmiş IP tabanlı ağ iletişimleri, masa üstü telefonları veya yüksek derecede yapılandırılabilir Sesli posta sistemleri arayışında olun, isterseniz de sadece tüm işletmenizde gerçek zamanlı iletişim gerçekleştirmek isteyin. İletişim Platformları serimizde bulunan her türlü ürün, arama maliyetlerinizi azaltarak, uygulamanızı kolaylaştırır ve işlevselliği arttırarak iş amaçlı iletişimleri güçlendirecek şekilde tasarlanır.

Tüm işletmeler için uygun iletişim platformu çözümü

İster ofis içi kullanılan dijital bir sisteme isterseniz de tüm dünyada birden fazla ofis konumuna hizmet verebilecek tam IP sesli iletişim sistemi çözümüne ihtiyacınız olsun, işletmeniz için ideal bir Panasonic İletişim Platformu mevcuttur. Yerleşik sesli posta, yüksek kaliteli ses ve güvenilirlik sunan, akıllı telefonlar ve tabletler ile entegre olabilen KX-NS1000 modeli, neXTGen gibi iletişim platformlarıyla beraber size iş arkadaşlarınıza kolay ulaşım imkanı sağlar.

Daha geleneksel bir telefon sistemini IP teknolojisiyle birleştirmek isterseniz, Hibrit İletişim Platformlarımız veya Hibrit Dijital Platformlarımız yeni teknoloji ile birlikte standart dijital ve analog telefonları kullanmaya devam etmenize olanak sağlar. Aynı zamanda, Son derece esnek şekilde, eski olandan yeni teknoloji çözümlerine ve işletmenizin gerekliliklerine uyan bir hızda ilerlerken maliyetlerinizi de kontrol etmenize olanak tanır.

İş dünyasına yeni girdiyseniz, Panasonic yeni işletme sürümleri tam olarak sizin için tasarlanmıştır ve sesli posta ve bilgisayarınızla entegrasyon ile birlikte en fazla 16 kullanıcı için dijital veya VoIP telefon ağı çözümleri sağlar. 

Analog telefon sistemleri platformlarımız oldukça esnek olup birden fazla analog hattını yönetebilir ve tamamen programlanabilir olması sebebiyle işletmenize ihtiyacınız olan telefon sistemini sağlar.     

Aralarında seçim yapabileceğiniz telefon, sesli posta ve iletişim uygulamaları

Hangi çözümü seçerseniz seçin Panasonic İletişim Platformunuzu tamamlayacak kapsamlı bir telefon serisi sunuyoruz. SIP telefonlar ve IP telefonlardan dijital telefonlara, kulaklık seçeneklerine ve konferans odası telefonlarına, iletişimi yönetiminizi kolay hale getirmek için ihtiyacınız olan her şeyi sağlayabileceğimize güvenebilirsiniz.   

Oldukça esnek Panasonic Sesli Posta sistemlerimiz, müşteri bekleme sürelerini kısaltmaya ve çalışanlarınızın işinin başında olmasına yardımcı olmak için müşteri hizmetlerinin kurum dışı ve içi mesajlarını depolamasını desteklemeye yardımcı olur.

Ürünlerimize göz atın ve bize ulaşın

İhtiyaçlarınız ne olursa olsun işletmenizi destekleyecek bir İletişim Platformu çözümümüz var.  İletişim platformları içinde yer alan her türlü ürün hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki seçenekler arasından seçim yapabilirsiniz.