• CA
    İletişim Yardımcısı
    CA

CA - Communications Assistant (İletişim Yardımcısı)

Ofis personeli için kullanıcı ve ekip verimliliğini arttıracak iş araçları sağlama amaçlı tümleşik bir iletişim verimlilik yazılım programı.

Panasonic Communication Assistant Unified Messaging (Tümleşik İletişimler ) üretkenlik  uygulama programı, iş yeri telefon kullanıcılarının her zaman her yerde gerçek zamanlı iletişimlerini kolaylaştırmak ve geliştirmek üzere, iş yeri telefon hizmetini, bilgisayar tabanlı, kullanılabilir  ve geniş bir çeşitlilikteki işbirliği araçları ile birleştiren yüksek derecede kullanımı kolay yazılım programıdır.

Panasonic CA üretkenlik programı, iş yeri telefon kullanıcıları için gerçek zamanlı iletişimleri kolaylaştırmak ve geliştirmek üzere; kolay işaretle-ve-tıkla telefon hizmetini, bulunabilirlik, kullanılabilirlik, Microsoft Outlook® entegrasyonu, görsel sesli mesaj ve çok çeşitli kullanım araçlarıyla birleştiren, kullanımı kolay tümleşik iletişim (UC) çözümüdür.

Bu UC yazılımı, sunucusuz veya küçük-orta işletmeler için ek işlevsellik sağlayan CA sunucusu ile birlikte kullanılabilir. Kullanıcı tipine ve istenen özelliklere bağlı olarak,( iletişim yardımcısı) UC müşterileri, üç  farklı durumda çalışma gerçekleştirebilir.

Temel (İletişim Yardımcısı) Communication Assistant

İşaretle-ve-tıkla telefon servisi  Microsoft Outlook desteği ile birleştirilmiş bir uygulamadır. Bu, uygulama entegrasyonuna ihtiyaç duyan ve sık kullanımı olamayanlar  için idealdir bir seçenektir. Kullanım tipi: [Sunucusuz] veya [CA Sunucusu] ile.

Profesyonel (İletişim Yardımcısı) Communication Assistant

Kullanımı kolay işaretle-ve-tıkla telefon servisi – tamamen Outlook ve gerçek zamanlı durum göstergesi özelliği içerir. Diğer iş yeri çalışanlarının müsaitlik durumu ile ilgili gerçek zamanlı durum bilgisi isteyen profesyoneller için idealdir. Kullanım tipi: [Sunucusuz] veya [CA Sunucusu] ile.

(İletişim Yardımcısı) Communication Assistant Yöneticisi

Bu seçenek yöneticilerin grup üyelerinin telefon faaliyetlerini kolayca izlemesi ve yönetmesi içindir. Ekip liderleri, müdürler ve yardım masası veya küçük çağrı merkezlerinde çalışanlar için idealdir. Kullanım tipi: Sadece [Sunucusuz].